"Танці з зірками": після отруєння Слава Камінська виступила у прямому ефірі шоу

"Танці з зірками": після отруєння Слава Камінська виступила у прямому ефірі шоу

Співачка та її партнер Дмитро Дікусар виконали ча-ча-ча.

Слідом за Ольгою Фреймут на паркет "Танців з зірками" у другому прямому ефірі вийшла солістка "НЕАНГЕЛІВ" Слава Камінська та Дмитро Дікусар.

Попри отруєння, зірка все ж змогла виступити та продемонструвала ча-ча-ча під пісню I Will Survive. На паркеті співачка постала у ролі музи у розкішній сріблястій сукні.

Суддя проєкту Катерина Кухар зазначила, що Славі варто "припинити нити та почати пахати". На думку балерини, поки що у парі танцює лише Дмитро Дікусар.

Хороший танець, але партнерка відстає. Як концертний номер – добре, маєте чудовий вигляд. Але техніка у партнерки має бути кращою, а Дікусара ми знаємо як професіонала.
прокоментував Григорій Чапкіс

Загалом пара отримала від суддів найменшу кількість балів – 25. Так, Чапкіс оцінив танець на 7, Ласточкін поставив Славі та Дмитру 9 балів, Кухар – 2, а Яма – 6.

Нагадаємо, від другого ефіру, глядачі можуть голосувати за своїх фаворитів: відправляти смс та здійснювати телефонні дзвінки. Умови голосування залишаються незмінними: віддати голос глядачі зможуть зателефонувавши, надіславши смс-повідомлення або проголосувавши у додатку "1plus1.video".

Читайте також: "Танці з зірками": Дмитро Танкович та Гвоздьова на 8-му місяці вагітності станцювали фокстрот

З одного мобільного номеру можна зробити 50 дзвінків або надіслати 50 смс, а також можна голосувати за допомогою мобільного додатку "1plus1.video". У ньому доступна функція "Суперголос", яка дорівнює 7 смс повідомленням. Кожен глядач протягом одного ефіру може віддати 50 "Суперголосів" за одного учасника.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів