Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Танці з зірками": Різатдінова та Прохоров влаштували справжній карнавал на паркеті

Пара отримала максимальну кількість балів від суддів.

Щойно під час восьмого ефіру шоу "Танців з зірками", у якому учасники демонстрували на паркеті лише танці бальної програми, на паркеті своєї хореографією приголомшила пара Анни Різатдінової та Олександра Прохорова.

Пара приголомшила глядачів, виконавши на паркеті запальну самбу під хіт Jason Derulo - Swalla. У номері учасники влаштували на паркеті справжній бразильский карнавал.

Анна у номері постала у яскравій сукні з бахромою кольору фуксії та вкотре продемонструвала свої довгі ноги.

Судді проєку високо оцінили танець пари, а легендарний Григорій Чапкіс, який приєднався до журі у сьогднішньому ефірі, навіть аплодував стоячи.

"Я в захваті. Зверніть увагу, спортсменка, яка хореографією не займалась, але як танцює самбу. Ви єдина пара, яка сьогодні витанцювала все. Самба була справжня", - зауважив Григорій Миколайович.

В результаті оцінок суддів пара отримала максимальну кількість балів - 40.

Зауважимо, у сьогоднішньому ефірі пари, які потраплять до зони ризику, боротимуться за шанс залишитися в проєкті. Їм доведеться продемонструвати танець, який стане для них сюрпризом. Рішення, хто з них пройде далі, ухвалюватимуть судді, оцінюючи технічну підготовку пари. 

Нагадаємо, голосування за фаворитів тривало цілий тиждень, тому претенденти, які можуть покинути шоу можуть змінитися. Глядачі можуть активно підтримувати улюблені пари, аби врятувати кумирів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції