"Танці з зірками": Різатдінова в пачці та пуанатах засмутила Катерину Кухар

"Танці з зірками": Різатдінова в пачці та пуанатах засмутила Катерину Кухар

Фото: instagram.com/tanci1plus1

Пара виконала фрістайл з елементами балету.

Щойно у десятому ефірі проєкту "Танці з зірками", який проходить під темою темою "Містичний вечір на Геловін", виступили Анна Різатдінова та Олександр Прохоров. 

Оскільки пара лідерів під час минулих ефірів шоу виконали всі основні танці бальної програми, то у сьогоднішному вони зазіхнули на балет.

На паркет для виконання фрістайлу з елементами балету Анна вийшла у білій пачці, яка наприкінці номеру перетворилась на чорну.

Гімнастка, яка за тиждень вперше стала на пуанти, вирішила позмагатися за звання чорного лебедя, чим засмутила приму-балерину Катерину Кухар, яка назвала їхній танець "токсичним полином". 

"Ви знаєте, що ви моя фаворитка. Але сьогодні я дуже засмучена. Все шкереберть. Щось пішло не так. Я завжди гадала, що вам будь яка партія до сили, але ви посягнули на його величність балет. Ваш танець для моїх смакових рецепторів сьогодні був як токсичний полин", - прокоментувала танець Катерина Кухар, але відзначила те, що Анна за тиждень стала на пуанти.

Але інші судді високо оцінили хореографю пари. Франсіско Гомес навіть заявив, що так опанувати балет за тиждень, це диво дивне.

Варто зауважити, що одразу після виступу Анні стало зле, дуже піднявся тиск, тому вона вимушена була покинути паркет не дослухавши коментарі та оцінки суддів, в сумі яких вони отримали 38 балів.

Нагадаємо, у сьогоднішньому ефірі пари, які потраплять до зони ризику, боротимуться за шанс залишитися в проєкті. Їм доведеться продемонструвати танець, який стане для них сюрпризом. Рішення, хто з них пройде далі, ухвалюватимуть судді, оцінюючи технічну підготовку пари. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація