"Танці з зірками": Санта Дімопулос довела до сліз контемпом, який присвятила покійному татові

Дата публікації
Перегляди
52к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Танці з зірками": Санта Дімопулос довела до сліз контемпом, який присвятила покійному татові

Фото: instagram.com/tanci1plus1

Співачка розповіла про рік, який змінив її життя.

У четвертому ефірі шоу "Танці з зірками" однією з перших на паркет вийшла ексучасниця "ВІА Гри" Санта Дімопулос та її партнер Макс Леонов.

Пара виконала зворушливий контемп під пісню під Sorry Seems to Be the Hardest Word — Taron Egerton. Свій виступ виконавиця присвятила своєму покійному татові, який помер від раку легенів 2004 року. Саме цей рік змінив життя артистки.

Я прийшла на проєкт втілити свою дитячу мрію а також мрію свого тата. Він завжди хотів, щоб я ходила на танці та вміла гарно танцювати. Мені подобалося танцювати для нього. І на концерти, і на репетиції він приходив завжди. Але все різко завершилося, коли він захворів на рак легенів. Він згорів дуже швидко. Після цього я жодного разу не виходила на паркет, тому танці були пов’язані з татом. Свій танець я хочу присвятити татові та людям, які борються з онкологією.

поділилася Дімопулос

Після виступу Санта не стримала сліз, а розчулені глядачі у залі невпинно скандували "Браво". Захопленими залишилися і судді шоу.

Санто, я повірила сьогодні вашим сльозам, вашому контемпу. Ваша історія торкнулася дуже глибоких струн мого серця. У моєму житті теж була людина, яка віддавала мені всю свою любов та час. Це була моя бабуся, завдяки якій я досягла успіху в кар’єрі. Танець був наповнений неймовірною синергією і я хочу окремо виокремити дівчинку, яка дуже гармонійно влилася до вашого танцю. Просто браво

прокоментувала Катерина Кухар

Музично, ритмічно, виразно! Дякую. Я приголомшений, такий театралізований номер! Браво, молодці, так тримати

додав Григорій Чапкіс

У результаті, учасники вибороли 39 балів.

Нагадаємо, у четвертому ефірі вперше на танцювальний паркет вийшла зірка "Папіка" Дар’я Петрожицька, яка перехворіла на коронавірус, та Ігор Гелуненко. Пара виконала запальну ча-ча-ча.

Наступна публікація