"Танці з зірками": Санта Дімопулос запросила Надію Мейхер виконати пасодобль у парі

Дата публікації
Перегляди
8287
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Танці з зірками": Санта Дімопулос запросила Надію Мейхер виконати пасодобль у парі

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Шостий ефір також запам’ятався глядачам емоційними коментарями учасників.

Минулої неділі на телеканалі "1+1" відбувся шостий прямий ефір головного танцювального шоу країни "Танці з зірками".

Вечір був присвячений українським виконавцям та запам’ятався глядачам не лише яскравими виступами зірок, а й емоційними коментарями учасників.

Так, одна з найсильніших пар проєкту Санта Дімопулос та Макс Леонов вкотре здивувала глядачів. Цього разу не лише танцювальними здібностями, а й сміливою пропозицією у відповідь на коментарі найсуворішої судді шоу Катерини Кухар. Балерина назвала Санту "чорним діамантом" проєкту та, коментуючи виступ пари, згадала про головну конкурентку зірки на паркеті – Надію Мейхер.

Ваш танець - як безодня, криниця яскравих вражень. Ви безумовно головний десерт цього шоу, але ж чи перетанцює вас сьогодні Надя?

підкреслила суддя

Зі свого боку, Санта Дімопулос у прямому ефірі відповіла на коментарі судді неочікуваним зверненням до Надії Мейхер.

Попри те, що ми конкуренти у шоу, і щотижня один учасник покидає проєкт, і те, що Надія Мейхер моя конкурентка, я дуже поважаю її. Тож у мене виникла одна шалена думка. Надіє, у наступному ефірі я запрошую тебе станцювати зі мною пасодобль – вперше у цьому шоу – сам на сам

зазначила зірка

Надя виклик прийняла та погодилася на пасодобль у дуеті. Чи матиме історія продовження на паркеті,  чи побачать глядачі перший в історії проєкту жіночий пасодобль, та хто з ексучасниць "ВІА Гри" краще впорається з одним з найскладніших танців - глядачі дізнаються у наступних випусках шоу "Танці з зірками".

Нагадаємо, за результатами суддівських оцінок у шостому епізоді проєкту Санта Дімопулос та Надія Мейхер отримали по 39 балів за свої виступи. А покинули шоу одразу дві пари – Олег Винник та Олена Шоптенко та Тарас Цимбалюк і Яна Заєць.

Дивіться шоу "Танці з зірками" щонеділі о 21:00 на телеканалі "1+1".

Наступна публікація