"Танці з зірками": Санта Дімопулос зізналася, як насправді ставиться до Надії Мейхер

Дата публікації
Перегляди
9733
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Танці з зірками": Санта Дімопулос зізналася, як насправді ставиться до Надії Мейхер

Фото: instagram.com/santadimopulos

Зірка прокоментувала чутки щодо конкуренції двох ексвіагрянок.

Учасниця проєкту "Танці з зірками" Санта Дімопулос прокоментувала чутки щодо протистояння зі своєю колегою за проєктом Надією Мейхер.

Розмови про те, що ексвіагрянки недолюблюють одна одну, ширяться давно. Так, на "Танцях з зірками" Санту та Надію неодноразово порівнювали. Ба більше, навіть з'ясовували: "Яка ж із двох брюнеток краща?".

Слава Дьомін у програмі "Слава+" також вирішив з'ясувати, чи має концепція шоу щось спільне з реальністю, на що Дімопулос відповіла, що у неї та Мейхер "рівні, гарні стосунки", а для телебачення це нормальна історія — зробити двох колишніх учасниць гурту "ВІА Гра" конкурентками.

По-перше, це шоу. Усміхаємось і махаємо. Тож немає такого, що ми ненавидимо одна одну. З віком ти навчаєшся поважати особистостей, а Надя – особистість

прокоментувала зірка

Також, Санта назвала ім'я учасника, який їй неабияк імпонує та цілком може опинитися у фіналі. Ним виявився харизматичний актор Арам Арзуманян. 

Нагадаємо, в минулому ефірі "Танців з зірками" Санта Дімопулос довела до сліз суддів чуттєвим контемпом, який присвятила своєму померлому батьку.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9733
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація