Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Танці з зірками": стало відомо, хто потрапив до зони ризику у сьомому ефірі

Сьогодні усі пари залишились у проєкті.

6 жовтня на каналі "1+1" відбувся сьомий прямий ефір оновленого третього сезону проєкту "Танці з зірками", під час якого здійсниться обмін партнерами.

Так, за правилами проєкту, які діють у всьому світі, в сьомому ефірі артисти вийдуть на паркет з іншими танцюристами і жодна пара не покине проєкт.

Однак, все ж таки наприкінці ефіру ведучі назвали три пари, які опинилися у зоні ризику. До них потрапили: Олена Кравець та Макс Леонов, Михайло Кукуюк та Єлизавета Дружиніна, а також Ксенія Мішина та Женя Кот.

Якби сьогоднішній ефір діяв за всіма правилами то його б покинула пара Олени Кравець та Макса Леонова, а оскільки ефір був особливим то пара залишилась у проєкті.

Зауважимо, що незважаючи на те що наразі жодна пара не покинула шоу, глядацьке голосування відбувалось, і буде відкритим протягом усього тижня. Голоси додадуться до результатів наступного тижня.

Нагадаємо, до середини проекту дійшли тільки сильні учасники: ведуча "Сніданку з 1+1" Людмила Барбір і її партнер Дмитро Жук, найсексуальніша пара проекту Даніель Салем і Юлія Сахневич, принцеса гумору Вікторія Булітко і Дмитро Дікусар, білоруський актор Олексій Яровенко та Олена Шоптенко, олімпійська призерка Анна Різатдінова та Олександр Прохоров, шоумен Володимир Остапчук та Ілона Гвоздьова, актриса студії "Квартал 95" Олена Кравець і Макс Леонов, найдраматичніша пара Ксенія Мішина і Женя Кот, а також зірка фільму "Свінгери" Михайло Кукуюк і Єлизавета Дружиніна. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції