Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Танці з зірками": стало відомо, хто покинув проект після четвертого прямого ефіру

Цього разу проект залишили Оля Полякова та Степан Місюрка.

Щойно на каналі "1+1" завершився четвертий прямий ефір легендарного оновленого проекту "Танці з зірками".

За результатами суми балів суддівської трійки Влада Ями, Катерини Кухар, MONATIK та глядачів, у "зоні ризику" опинилися дві пари - Оля Полякова та Степан Місюрка, Сергій та Сніжана Бабкіни. Вони набрали однакову кількість голосів. За правилами проекту остаточне рішення, хто з двох пар залишає проект, приймають судді.

Врешті-решт, журі залишили у проекті подружню пару Сергія та Сніжану Бабкіних, а змушені були піти з "Танців з зірками" Оля Полякова та Степан Місюрка.

Нагадаємо, що пара сьогодні виконала танець у стилі "контемп".

До слова, темою четвертого прямого ефіру "Танців з зірками" була "Made in Ukraine". Основним мотивом цього випуску стали українські традиції у сучасному прочитанні: від постановок і репертуару до костюмів учасників.

Тож у наступному, п'ятому прямому ефірі "Танців з зірками", глядачі та журі оцінюватимуть постановки таких пар: Сніжани та Сергія Бабкіних, Дмитра Комарова та Олександри Кучеренко, Юрія Ткача та Ілони Гвоздьової, Ахтема Сеітаблаєва та Олени Шоптенко, Наталії Могилевської та Ігоря Кузьменка, Надії Дорофєєвої та Євгена Кота.

Дивіться оновлені "Танці з зірками" щонеділі о 21.00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції