"Танці з зірками": стало відомо ім'я ще однієї учасниці шоу

"Танці з зірками": стало відомо ім'я ще однієї учасниці шоу

instagram.com/kazka.band

На паркеті свої танцювальні вміння покаже Олександра Заріцька.

Стало відомо ім'я ще однієї учасниці нового п’ятого сезону головного танцювального шоу країни "Танці з зірками". Творці шоу інтригують, що занурять глядача в атмосферу величного балу, а також здивують новими постановками та яскравими зірковими перевтіленнями.

Так, на паркеті свої танцювальні вміння демонструватиме солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram, прийнявши #танціззіркамиchallenge от Фагота. Своєю чергою, артистка кинула виклик українському актору, зірці серіалу "Слід", триразовому чемпіону України зі стриптизу Олексію Суровцеву, а чи прийме він #танціззіркамиchallenge, стане відомо вже незабаром. Стежте за офіційною сторінкою "Танців з зірками" в Instagram. 

"Я дуже рада цього року вийти на паркет "Танців з зірками". Впевнена, що новий сезон буде особливим. Мені хочеться станцювати всі види танців. Я любила танцювати з дитинства, з трьох років. Експериментів було багато, спочатку це були народні танці, потім бальні та навіть рок-н-рол. Мені все це дуже подобалося, я любила вбиратися у всі ці сукні, українські віночки і вишиванки. Якщо говорити про види танців, то найбільше чекаю на самбу, гадаю для мене вона стане випробуванням, а ми легких шляхів не шукаємо" – повідомила Заріцька.

Наразі вже також стало відомо ім'я першого зіркового судді шоу. Ним став чемпіон світу з латинських танців, хореограф, переможець шоу Dancing With The Stars Макс Чмерковський.

Нагадаємо, нещодавно телеканал "1+1" провів відкритий кастинг танцюристів. Понад 350 танцюристів подали заявки для участі в найзірковішому шоу країни. І лише 70 найдосвідченіших танцюристів потрапили на кастинг, який проводили креативна продюсерка шоу Олена Коляденко та головна хореографиня Олена Шоптенко. Хто з танцівників вийде на паркет "Танців з зірками" - глядачі дізнаються скоро.

Над п'ятим сезоном танцювального шоу "Танці з зірками" працює продакшн BIG ENTERTAINMENT SHOWS під керівництвом продюсера Володимира Завадюка. Переможцями минулого року стали пари: Санта Дімопулос та Макс Леонов, а також Юлія Саніна та Дмитро Жук.

Наступна публікація