"Танці з зірками": стало відомо ім'я ще одного знаменитого учасника

"Танці з зірками": стало відомо ім'я ще одного знаменитого учасника

пресслужба каналу "1+1"

На паркет шоу вийде зірка серіалів Костянтин Войтенко.

Телеканал 1+1 працює над новим п'ятим сезоном головного танцювального шоу країни "Танці з зірками".

Триває #танціззіркамиchallenge – традиційний зірковий челендж, у якому учасники сезону кидають одне одному виклик із запрошенням на легендарний паркет. Нещодавно гуморист, капітан команди "Стояновка" у "Лізі сміху" Іван Люленов  прийняв #танціззіркамиchallenge та кинув виклик акторові, зірці серіалу "Ромео та Джульєтта з Черкас" на телеканалі ТЕТ Костянтину Войтенку. Сьогодні актор прийняв челендж, опублікувавши в Instagram креативне відео перевтілень.

"У дитинстві я не танцював, а ходив до музичної школи. Грав на баяні, але завжди мріяв про танці. Потім в технікумі, виступаючи на сцені, вже брав участь у танцювальних постановках і з часом сам став вигадувати танці і викладати хіп-хоп дітям в літньому таборі. Участь в "Танцях з зірками" для мене, по-перше, повернення до того, що я дуже сильно люблю, відчуття, як ніби повернувся додому. А по-друге - це випробування, тому що бальними танцями я не займався ніколи. Хочу знову відчути мурашки шкірою від танцювальних виступів. Хочу дивувати глядачів і суддів", - прокоментував Костянтин Войтенко.

Костянтин кинув виклик українському співаку KADNAY, а чи прийме він #танціззіркамиchallenge, стане відомо вже незабаром. Стежте за офіційною сторінкою "Танців з зірками" в Instagram. 

Нагадаємо, виклик #танціззіркамиchallenge вже прийняли співачка Джамала, учасник гурту Танок на майдані Конґо Олег Фагот Михайлюта, солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька, український актор Олексій Суровцев, гумористка Анастасія Оруджова, гуморист Іван Люленов. Прийняв виклик і україно-американський чемпіон світу з латинських танців, хореограф, переможець шоу "Dancing With The Stars" Макс Чмерковський, який повідомив, що стане новим суддею шоу "Танців з зірками".

Наступна публікація