"Танці з зірками": стало відомо за скільки коштів продали кубки Дімопулос та Саніної

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Танці з зірками": стало відомо за скільки коштів продали кубки Дімопулос та Саніної

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Стартова ціна лотів була 3000 гривень.

Стало відомо, за скільки коштів продали кубки переможців шоу "Танці з зірками" Санти Дімопулос та Юлії Саніної.

Так, нещодавно на сторінці "Сніданку з 1+1" у Facebook відбувся благодійний аукціон. Стартова ціна була 3000 гривень, а один крок складав мінімум 200 грн.

У результаті, нагороду з автографом екс"віагрянки" Санти Дімопулос та її партнера Макса Леонова продали Оксані Липській за 55 тисяч гривень. Володаркою кубку Юлії Саніної та Дмитра Жука стала Тетяна Шатковська, яка придбала його за 48000 грн.

Фото: facebook.com/snidanok

Виручені кошти передадуть у проєкт "Здійсни мрію" на втілення мрій тяжкохворих дітей.

Також глядачі "1+1" могли допомогти підопічним проєкту "Здійсни мрію", зробивши благодійний переказ коштів за реквізитами або на сайті. Зокрема, зібрані кошти підуть на допомогу 5-річній дівчинці Ані Гнатишин, історію якої розповіла Лідія Таран та Людмила Барбір. Маленька мрійниця потребує коштовної та тривалої реабілітації, щоб її ручка функціонувала повноцінно, та оселі, в якій буде тепла вода.

Окрім того, за щорічною традицією Дня святого Миколая, всі кошти зібрані від рекламного блоку 19 грудня о 20:00 під час ТСН також будуть передані у проєкт "Здійсни мрію". 

Загалом цього року до Дня Святого Миколая "1+1" вдалося зібрати біля 407 870 гривень.

Нагадаємо, вперше в історії шоу "Танці з зірками", фінал якого відбувся 29 листопада, перемогу здобули дві пари - Санта Дімопулос та Макс Леонов і Юлія Саніна та Дмитро Жук. Учасники вирішили віддати свої кубки на благодійність.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація