Співачка вперше вийшла на паркет шоу.
Щойно у півфіналі "Танців з зірками", де учасники виконують про три танці, сталася історична подія.
Так, у ефірі, де один с танців учасниеи танцюють з ведучими шоу, вперше на паркет вийшла Тіна Кароль.
Співведуча Юрія Горбунова виказала свою підтримку парі Юлії Саніної та Дмитру Жуку. Співачка, яку неодноразово вмовляли взяти участьу проєкті, нарешті станцювала разом з учасниками та виконала чуттєву румбу під композицію Lady in red Кріса де Бурга.
На паркеті Тіна з'явилася у бежевому корстеному боді та прозорій спідниці в тон, через яку просвічувалися ніжки зірки.
Дивовижний виступ зіркового тріо викликав неабиякі емоції глядачів та суддів, які по закінченню оцінили його у максимальні 40 балів.
Так, Влад Яма відзначив танцювальну майстерність Кароль, зазначивши, що не чесно так гарно танцювати.
Тіно, так не чесно! Занадто красиво, щоб якось оцінювати і думати про те, що ми тут судді. Тут картонні глядачі почали оживати. Дмитро вибач, але поруч із Тіною Юля почувається більш вільною. Я розчинився в цій румбі, розчинився і цій мелодії
Григорій Миколайович, своєю чергою не міг стримати своїх емоцій від виступу, демонструючи свій захопливий погляд.
Ви знаєте, я всього чого можна очікував, але такого фіналу не чекав. Справа в тому, що приголомшливі почуття були, я чекав ревність, а вийшло прекрасно. Молодці. Так тримати!
Зазначимо, що вже зовсім скоро стане відомо, які дві пари стануть фаналівстами цьогорічного сезону "Танців з зірками". Як відомо, за пропуск у фінал змагаються Надія Мейхер та Кирило Васюк, Юлія Саніна та Дмитро Жук і Санта Дімопулос та Макс Леонов.