Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Танці з зірками": Тіна Кароль у зухвалому образі підтримала одну із пар емоційним виступом

Співачка супроводила номер Ксенії Мішиної та Євгена Кота.

Щойно під час чвертьфіналу шоу "Танці з зірками", де українські зірки супроводжували один із двох виступів учасників, на паркеті разом з Ксенією Мішиною та Євгеном Котом з'явилася співачка та ведуча шоу Тіна Кароль.

Співачка, яка супроводила енергійний та сексуальний фрістайл пари піснею "Зачем я знаю", неабияк здивувала своїм перетворенням.

Зірка постала у достатньо зухвалому образі, з коротким волоссям, майці, джинсах та кросівках.

А от на відміну від Кароль, пара Мішиної та Кота навпаки продемонстрували неабияку сексуальність у своєму надемоційному танці, який виконали під "дощем".

Судді проекту також високо оцінили виступ пари, зазначивши, що вони повинні бути у фіналі проекту.

"Я в захваті. Ви перевершили всі мої очікування. Ви за дві хвилини зробили цілий спектакль, який минув на найвищому рівні. І акторська майстерність і хореографія. Ви висловили все, що хотіли сказати. Це зворушило кожного. Може сподобатись або ні, але цей виступ не може залишити байдужим нікого", - зауважив Григорій Миколайович Чапкіс.

В результаті оцінок суддів пара отримала досить високий бал -  36. 

Зауважимо, що що у прямому ефірі окрім запальних номерів та виступів глядачі традиційно можуть насолоджуватися безперервною трансляцією проєкту, адже під час рекламної паузи на офіційних сторінках "Танців з зірками" та "1+1" у Facebook актор і зірка "Сніданку. Вихідний" Олександр Попов веде прямі ефіри бекстейджу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції