"Танці з зірками": творці проєкту показали, як знімали проморолики з учасниками у лісі

"Танці з зірками": творці проєкту показали, як знімали проморолики з учасниками у лісі

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Знімання відбувалися на фоні мальовничої природи.

Творці нового, п'ятого сезону головного танцювального шоу країни "Танці з зірками" поділилися з прихильниками проєкту бекстейджем створення промороликів.

Так, на офіційній сторінці "Танців" в Instagram з'явилося відео, у якому показують, як знімалися мальовничі промо за участю зірок, які вже скоро вийдуть на паркет шоу. Зокрема у ролику фани побачать співачок Джамалу та Олександру Заріцьку, акторів Костянтина Войтенка та Олексія Суровцева, гумористів Анастасію Оруджеву та Івана Люленова.

"Магія знімань. Казковий бекстейдж створення промо-ролику для нового сезону найтанцювальнішого шоу "Танці з зірками"! Нагадаємо, що прем'єра відбудеться вже 5 вересня о 21:00 на телеканалі "1+1", - йдеться в описі до відео.

Нагадаємо, одна з учасниць нового сезону "Танці з зірками", солістка гурту KAZKA  Олександра Заріцька поділилася, що була змушена замінити партнера у процесі підготовки до шоу. Річ у тім, що попередній партнер заявив артистці, що невпевнений, що зможе з нею протриматися довго у проєкті.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Танці з зірками 2021
Наступна публікація