Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Танці з зірками": зірка "Кварталу 95" Кравець вийде на паркет шоу

Компанію акторці складуть музикант Дзідзьо та співачка TAYANNA.

Сьогодні стали відомі імена усіх учасників нового сезону "Танців із зірками".

Так, на паркет вийде акторка і зірка студії "Квартал 95" Олена Кравець, співачка TAYANNA і музикант Дзідзьо.

До слова, естафету #танціззіркамиchallenge їм передав репер Серьога та олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Анна Різатдінова

Першим дискобол прикотився до Дзідзьо, артист був дуже здивований, побачивши, як чарівна куля привела до нього ще Олену Кравець і TAYANNA. 

"Коли мені передали естафету #танціззіркамиchallenge, я не сумнівалася ні секунди. Я дивилася всі сезони й останні два роки мріяла, що сама колись вийду на паркет. Як бачите, мрії збуваються. Попри те, що раніше я ніде не танцювала, а бальні танці для мене взагалі "космос", я в неймовірному передчутті. Мені здається, що в танцях я зможу відкрити в собі нові грані", - поділилася співачка TAYANNA.

Зірка студії "Квартал 95" Олена Кравець розповіла, що від проекту чекає нового досвіду, задоволення і куражу.

"Багатого танцювального досвіду в мене немає. У ранньому дитинстві, років у 6, я танцювала в народному ансамблі "Сувенір" в Кривому Розі й потім уже після народження старшої доньки трохи займалася в Київській школі-студії балету "Тодес", просто для себе", - пригадувала зірка.

Також акторка зізналася, що готова до складних хореографічний постановок, але ось підтримок і трюків поки побоюється.

Артист Дзідзьо сказав, що ще з першого сезону мріяв взяти участь у шоу.

Дзідзьо
прес-служба каналу "1+1"

"Звичайно, наважитися було не так просто, адже я знаю, що попереду буде багато складних випробувань, але це один з моїх викликів. По життю я їх приймаю і гідно проходжу. А з танцями у мене є своя незакінчена історія. Ще в студентські роки у мене з ними не зав'язалися стосунки. Коли у нас в університеті проходили уроки хореографії, я стояв у сторонці з виразом обличчя: "Ви хочете, щоб я танцював?!". Ось тепер я усвідомив помилку і буду закривати цей гештальт", - розповідав артист.

Варто відзначити, що учасниками "Танці з зірками" стали: ведучий і шоумен Володимир Остапчук, акторка "Дизель шоу" Вікторія Булітко, актор Михайло Кукуюк, ведуча Надія Матвєєва і актори, зірки серіалів "Хороший хлопець" Олексій Яровенко та Ксенія Мішина, ведуча "Сніданку з 1+1" Людмила Барбір, співачка MARUV, і ведучий Даніель Салем, відомий репер Серьога і призерка олімпійських ігор з художньої гімнастики Анна Різатдінова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції