Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
TARABAROVA вперше прокоментувала свою вагітність

Співачка розповіла, як почувається у новому стані.

Українська співачка Світлана Тарабарова, яка очікує на народження первістка, вперше прокоментувала свою вагітність, йдеться у "Світському житті".

Співачці до шостого місяця вдалося приховувати свій стан.

"Чесно кажучи, я так вдячна своїй дитині, що вона мені не робить нічого поганого. У мене був токсикоз, але невеличкий, було погано, але на третьому місяці одразу стало легше. Тобто немає ніяких ананасів з куркою вночі. Єдине тільки, що важко вдягати підбори", - прокоментувала свій стан виконавиця.

ВідеоСвітлана Тарабарова поділилася подробицями про вагітність

Світлана Тарабарова вперше з'явилася на заході після того, як розповіла про вагітність. Українська співачка поділилася подробицями про свою вагітність.

Світлана Тарабарова поділилася подробицями про вагітність

Також майбутня мама повідомила, що у декретну відпустку не збирається і співатиме до самих пологів.

"У мене такий план, співати до останнього разом з дитиною. У нас вже є перший концерт через місяць після пологів", - зауважила TARABAROVA.

Артистка повідомила загалу про свій стан у досить оригінальний спосіб, з'явившись на церемонії нагородження премії  у вбранні, яке підкреслює її цікавий стан.

"Це фішка, яку придумав мій чоловік, за що я йому вдячна. Бо мені так легше, один раз вийти і зі всіма поділитися, що в мені зростає новий всесвіт", - розповіла Світлана.

Але, на кого чекає подружжя співачка не повідомила.

Також TARABAROVA зауважила, що вони з чоловіком, який старший за неї на 14 років, довго мріяли і хотіли дитину.

"Він мріяв про дитину, взагалі ми обоє мріяли про нього. Ми дуже хотіли, намагалися, але коли "забили" все вийшло", - повідомила артистка.

Нагадаємо, що у кліпі на пісню "Маніфест" Тарабарова перебувала на четвертому місяці вагітності та брала участь у складних хореографічних постановках.

Залиште свій коментар

Вибір редакції