Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тарантіно про ДТП з Турман на зніманнях "Вбити Білла": Я не змушував її сідати за кермо

Режисер стрічки прокоментував інцидент, який стався на знімальному майданчику.

Режисер Квентін Тарантіно прокоментував злощасну аварію, у яку потрапила Ума Турман під час знімань його стрічки "Вбити Білла".

За словами Тарантіно, він дуже шкодує, що Ума виконала цей трюк. У той же час режисер наголосив, що ніхто зі знімальної групи не вважав водіння автівки у фільмі трюком. Квентін додав, що не змушував Турман сідати за кермо, як раніше стверджувала акторка.

"Ніхто з нас не вважав це трюком. Це було просто водіння автомобіля. Я не вривався в трейлер і не кричав на Уму, не змушував її сісти за кермо. Я сказав їй, що це буде безпечно. Але я помилявся. Вона сіла за кермо, тому що довіряла мені", - прокоментував Тарантіно.

Також режисер не оминув увагою зізнання Турман у тому, що її сексуально домагався Гарві Вайнштейн. Тарантіно сказав, що коли акторка йому про це розповіла, то він негайно попросив продюсера картини вибачитися перед Умою.

"Коли він спробував викрутитися, розповівши, як усе насправді сталося, я не купився на його історію. Я сказав йому: "Я тобі не вірю. Я вірю їй. І якщо ти хочеш зняти "Вбити Білла", то потрібно грати за правилами", - згадав режисер.

Нагадаємо, днями Ума Турман вперше розповіла про сексуальні домагання з боку продюсера Гарві Вайнштейна. Окрім того акторка розповіла, як під час знімань картини "Вбити Білла" потрапила в ДТП і не могла в студії Вайнштейна випросити це відео з аварію протягом 15 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції