Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
TAYANNA і LAUD випустили неймовірно ніжний дуетний трек

Артисти представили спільну роботу на українськомовну пісню "Без тебе".

Українські виконавці TAYANNA і LAUD порадували шанувальників несподіваним дуетом.

Артисти представили спільну ліричну композицію українською мовою під назвою "Без тебе", яка вперше пролунала під час презентації нової концертної програми TAYANNA "Фантастична жінка".

Інтерес до спільної композиції був настільки великий, що менеджмент артистів обопільно вирішив продовжити співпрацю і випустити сингл.

"Ця пісня про гордість, яка заважає людям зізнатися в їхніх почуттях. Тому ми залишаємося одні і спимо в порожній і холодній постілі, але подумки молимося за кохану людину", - прокоментувала TAYANNA.

"Ми з Танею знайомі вже років десять. Мені завжди подобався її голос, у неї дуже яскравий і виразний тембр, мені завжди було цікаво попрацювати разом. Пам'ятаю, на першій репетиції до її сольного концерту я взяв гітару, і ми почали імпровізувати, що переросло у справжню магію. Сподіваюся, слухачам пісня "Без тебе" сподобається також, як вона подобається нам", - розповідає про співпрацю LAUD.

Офіційна прем'єра пісні відбулася 24 травня у прямому ефірі "Сніданку з 1+1". Це перша дуетна робота співачки у творчій кар'єрі.

Відео Прем’єра дуетного синглу "Без тебе" TAYANNA feat. LAUD – у "Сніданку"

Вони знайомі вже десять років, але тільки зараз заспівали дуетом. Просто зараз у студії Сніданку з 1+1 офіційна прем’єра композиції «Без тебе» у виконанні TAYANNA&LAUD.

Прем’єра дуетного синглу "Без тебе" TAYANNA feat. LAUD – у "Сніданку"

Нагадаємо, раніше TAYANNA прокоментувала тотальний контроль Алана Бадоєва. Співачка зізналася, що продюсер контролює її вагу і зовнішній вигляд.

Залиште свій коментар

Вибір редакції