ТAYANNA, KAZKA, KEKELIA: стали відомі імена всіх півфіналістів Нацвідбору на "Євробачення-2019"

Дата публікації
Перегляди
7387
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ТAYANNA, KAZKA, KEKELIA: стали відомі імена всіх півфіналістів Нацвідбору на "Євробачення-2019"

KAZKA, казка, концерт, Atlas / Фото: Андрій Максимов

За право представити Україну у Ізраїлі боротимуться 16 виконавців.

Тільки нещодавно стало відомо, що український гурт KAZKA вдруге боротиметься за право представляти Україну на "Євробаченні-2019" у Ізраїлі, як організатори нацвідбору оголосили імена усіх півфіналістів, які виконають свої пісні у прямих ефірах.

Так, до списку учасників потрапило 16 виконавців.

Від 9 лютого в прямих ефірах за право представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі боротимуться: Brunettes Shoot Blondes, Braii, YUKO, Freedom Jazz, KHAYAT, BAHROMA, LETAY, KAZKA, TAYANNA, IVAN NAVI, ANNA MARIA, LAUD, ЦЕШО, The Hypnotunez, VERA KEKELIA та KiRA MAZUR. 

"Національний відбір знов тішить дуже якісним складом виконавців і абсолютно різними жанрами. Традиційно до нас прийшли нові, молоді й цікаві артисти, зі своїм музичним баченням і вже сформованою популярністю. Є серед учасників і ті, кому минулого року на етапі кастингу удача не посміхнулася. Приємно, що вони не склали руки, а прислухалися до наших порад і використали цей рік, аби підготуватися максимально якісно і професійно. Найцінніше, що знову готові боротися зірки, які вже мають досвід участі в цьому непростому відборі. Адже справжній артист завжди буде йти до кінця. Я бажаю всім півфіналістам удачі в цій непередбачуваній боротьбі за путівку в особливий світ музики – конкурс "Євробачення", – зазначив музичний продюсер Нацвідбору Руслан Квінта на офіційній сторінці Instаgram конкурсу.

Варто зазанчити, що прямі ефіри Національного відбору-2019 відбудуться 9, 16 (півфінали) та 23 лютого (фінал).

Нагадаємо, днями організатори "Євробачення-2019" оприлюднили логотип музичного конкурсу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7387
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація