Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
TAYANNA вперше розповіла про роман з одруженим продюсером і розсекретила батька її сина

Артистка зізналася, що мала стосунки з Дмитром Клімашенком.

Співачка TAYANNA, яка напівоголеною знялась у відвертій фотосесії, вперше розповіла про роман з одруженим продюсером.

Чутки навколо стосунків артистки та продюсера Дмитра Клімашенка ширилися давно і от, нарешті, зірка їх підтвердила.

За словами TAYANNA, справжнє ім'я якої Тетяна Решетняк, почуття між нею та Дмитром спалахнули, коли вони щільно працювали над проектом "Горячий шоколад".

"Наша любов до музики і творчості в певний момент переросла в справжні почуття одне до одного. Мені було вісімнадцять років, ми працювали пліч-о-пліч по двадцять чотири години на добу. Ми написали багато пісень, в тому числі для найвідоміших виконавців - Ані Лорак, Тіни Кароль та інших. Цілком природно, що ми зблизилися", - поділилася співачка, пише "Караван историй".

Зауважимо, що Клімашенко тоді був одруженим, проте закоханих це не стримувало. За словами Решетняк, Дмитро – циган і у них дозволено багатоженство. Більше того, TAYANNA товаришувала з дружиною продюсера Анікою.

"Я її дуже поважаю, прислухалася до її порад, в тому числі кулінарних. Аніка неймовірно мудра жінка, і вона ставилася до нашого союзу з Дімою з точки зору циганських традицій. Зараз, коли я вже в її роках, розумію, що їй все-таки було прикро і неприємно, що у чоловіка була інша жінка. Але вона ніколи цього не показувала. Нещодавно я зателефонувала Аніці і вибачилася", - зізналася Решетняк.

Тетяна поділилася, що розірвала роман з Клімашенком коли зрозуміла, що хоче родину та дітей. Проте, запевняє Тетяна, вона б не змогла відлучити чоловіка з родини.

"Він, своєю чергою, не змирився з моїм рішенням і вигнав мене з групи, заблокував всі мої виступи, та ще зажадав заплатити неустойку за контрактом - п'ятдесят тисяч доларів, хоча посвячені прекрасно знали, що мій внесок в проект нерозмірний винагороді і що по-справжньому я Дімі нічого не винна", - зауважила TAYANNA.

TAYANNA_2
karavan.ua

Також зірка спростувала чутки щодо того, що батьком її сина є Клімашенко. Після розриву з продюсером Тетяна деякий час відновлювалася у Карпатах, а коли повернулася звідти, то зустрілася з колишнім другом.

"Так, Єгор молодший за мене на вісім років. Він музикант. Ми зустрілися, ще коли я працювала на студії Клімашенко. А коли я повернулася з Карпат, відпочила і щаслива, ми знову зустрілися, у нас почався роман. Ми зрозуміли, що кохаємо один одного і хочемо дитину", - сказала артистка.

TAYANNA_3
karavan.ua
Тетяна Решетняк з сином, 2012 рік

Зірка поділилася, що тоді її обранцю було 18 років.

"Ми прожили разом три роки, а потім розійшлися. Все-таки різниця в віці давалася взнаки. У нього інше ставлення до життя, він ще хоче пожити для себе, все спробувати", - пояснила Тетяна.

Нагадаємо, що на початку серпня спокуслива TAYANNA у купальнику випустила яскравий трек про "фантастичну жінку". На обкладинці синглу зірка постала у пікантному образі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції