Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Tayanna заявила, що її участь у відборі на "Євробачення-2019" залежить від Андрія Данилка

Також співачка прокоментувала свою нещодавню фотосесію у весільних сукнях.

Українська співачка Tayanna, яка нещодавно прокоментувала свою відверту фотосесію з Бадоєвим, наразі заявила, що її участь у нацвідборі "Євробачення-2019" залежить від Андрія Данилка, йдеться у "Світському житті".

Зовсім скоро стартує національний відбір на "Євробачення", проте за словами співачки чи штурмуватиме вона його знову треба спитати у Андрія Данилка.

"Мені здається, що про це треба спитати у Данилка", - зауважила зірка.

ВідеоTayanna зізналася, чи готується вийти заміж

Співачка Tayanna прийшла на світський захід у досить відвертому вбранні, її штани були з розрізом. А ще у мережі з’явилася фотосесія Тетяни у весільній сукні. Чи збирається вона заміж? Найцікавіші зізнання – в інтерв’ю! 

Tayanna зізналася, чи готується вийти заміж

Варто зазначити, що не так давно в Мережі з'явилася фотосесія співачки у весільних сукнях, після чого почали пліткувати, що вона готується до весілля і, що в неї є наречений. Проте за словами співачки таким чином вона поки, що тільки пророчить собі весілля.

Для перегляду фото, гортайте вправо

"Я собі пророчу. Так буває, ходять спочатку дивляться квартири, будинки для того, щоб медитувати на них і побачити в майбутньому. Я так само приміряю весільні сукні, щоб напророчити собі весілля", - зауважила артистка.

Нагадаємо, нещодавно Tayanna показала підтягнуту фігуру у монокіні у новому кліпі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції