Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
TAYANNA зі сльозами на очах згадала, як її бив колишній

Артистка розповіла про своє непросте минуле.

Після яскравого виступу Ілони Гвоздьової та Володимира Остапчука на "Танцях з зірками" настала черга представити свій номер співачці та ведучій проєкту "ЖВЛ" TAYANNA.

Цього сезону виконавиця танцює у парі з Ігорем Кузьменком, - тим самим танцівником, який 2017-го привів до перемоги на "Танцях" Наталію Могилевську.

Перед виходом на паркет TAYANNA у свому щоденнику зізналася, що стати такою, як зараз, їй допомогли чоловіки. Артистка пригадала, як свого часу співпрацювала з продюсером Дмитром Клімашенком. А коли пішла від нього, мала виплатити йому 50 тисяч доларів.

"Я брала до 10 уроків з вокалу на день", - поділилася артистка.

Згодом співачка зустріла іншого чоловіка, який став батьком її дитини. З ним виконавиці було нелегко. Зі сльозами на очах вона зізналася, що екскоханий підіймав на неї руку.

Першим танцем TAYANNA та Ігоря стала румба, яку майже всі судді оцінили високо, однак Влад Яма вказав на недоліки.

"Я думаю, що Ігор погодиться, що початковий стан партнерки не такий, як був у Наталки. Таяно, все що стосується почуттів, вірю абсолютно, але якщо опустити очі вниз, то шкода, що зовсім не працюють стегна, і навіть стопи не твоя козирна карта, шкода. Але в тебе є натхнення, молодість і партнер-чемпіон".

TAYANNA та Ігор Кузьменко
instagram.com/tanci1plus1

"Хореографію ви зробили, але треба віддатися партнерові. Ви думаєте за рухи, віддайтеся. Я вірю в вас і щастя вам", - побажав співачці Франциско Гомес.

У результаті після першого виступу оцінки суддів були такі: Гомес – 7, Кухар – 7, Яма – 7.

Нагадаємо, що перед першим прямим ефіром TAYANNA серйозно пошкодила ребра на репетиції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції