Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Таємне кохання і автоперегони на великій швидкості: жіночна Тіна Кароль випустила новий кліп

Співачка показала перше відео зі свого visual album.

Українська співачка Тіна Кароль, яка прикрила кошеням голі груди, випустила кліп на нову пісню "Все во мне" з фільму "Інтонації Тіни Кароль", прем'єра якого відбудеться 8 березня на телеканалі "1+1".

"Все во мне" - одна з найсильніших пісень у новому альбомі Тіни Кароль, відеоробота на неї вийшла емоційно яскравою і проникливою за своїм змістом. У фільмі співачка зізнається, що пісня "Все во мне" була присвячена її таємничому коханню.

Кадри в кліпі, де співачка на великій швидкості їде на раллійному авто - скоріше символ небезпеки стосунків між чоловіком і жінкою, ніж просто перегони з подоланням підступних поворотів. Ралійна машина дрифтила навколо співачки на швидкості 130 км на годину, піднімаючи навколо неї величезні клуби пилу.

Новий кліп Тіни Кароль_4

Відомо, що співачка захоплюється дрег-рейсінгом, тобто перегонами на прискорення і їздою на дуже великій швидкості.

Новий кліп Тіни Кароль_2

Новий кліп Тіни Кароль_1

Зазначимо, що музичний фільм "Інтонації Тіни Кароль" - це visual album, до нього увійшли відеокліпи на пісні з однойменного альбому співачки та її відверте інтерв'ю. Всього за два місяці після релізу, альбом "Інтонації" отримав статус мультиплатинового. Його прослухало понад два мільйони інтернет-користувачів на стримінг-платформах Apple Music і Google Play.

Виробництвом фільму "Інтонації Тіни Кароль" займався "1+1 Продакшн" під керівництвом Вікторії Лєзіної, креативний продюсер фільму - Володимир Завадюк.

Телепрем'єра фільму про Тіну Кароль відбудеться 8 березня на каналі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції