Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Таємниці красунчика: Винник відповів співом на вмовляння Полякової зробити камінг-аут

Співак воліє залишати особисте життя таємницею.

Улюбленець українських жінок Олег Винник офіційно став іще й найвродливішим чоловіком року. Привітати з перемогою і поспілкуватися журналісти намагалися впродовж цілого вечора, але співак уперто ігнорував ці спроби, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це була перша поява Винника на людях після сюжету ТСН із його малої батьківщини, де земляки артиста розповіли, що він одружений на своїй бек-вокалістці Таїсії. По завершенні церемонії найкрасивіший чоловік України вийшов до преси разом із переможницею жіночої номінації Ольгою Поляковою. Але на питання, чи збирається він провідати матір і сестру в рідному селі, Винник лише всміхався і мовчав, а до журналістки "1+1" тим часом підійшов один із охоронців і продюсер та почали кликати в коридор на розмови.

ВідеоНайвродливіший українець року Винник зберіг інтригу щодо особи своєї коханої жінки

Привітати з перемогою Винника і поспілкуватися з переможцем журналісти ТСН намагалися впродовж цілого вечора. Справжню ейфорію на червоному хіднику викликала поява співака. Олег Винник був у чорному смокінгу, кросівках і в доброму гуморі. Від запитань співака оберігали цілих три охоронці.

Найвродливіший українець року Винник зберіг інтригу щодо особи своєї коханої жінки

На запитання іншого журналіста про відсутність дружини взялася відповідати Полякова. Спершу вона намагалася добитися у співака зізнання. "Олеже! Вже пора розказати. Давай камінг-аут, Олеже", - просила вона. Натомість Винник заспівав разом із Поляковою "а мені добре з тобою", і співачка констатувала: "Бачите, не готовий наш хлопчик. Ну, що робити?". 

Єдине, що він зробив уже згодом, це було зізнання в коханні. Виннику сподобалося, як Полякова пояснила, що в нього є кохана, але він кохає не лише її, а й усіх жінок України. Ці слова співак назвав щирою правдою. "Я Олег Винник, і я вас всіх люблю, і люблю Україну-неньку!", - сказав він і зірвав оплески.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Вибір редакції