Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Таємний виступ – це ганьба: соцмережі засудили шоу з Лорак на дні народженні Freedom

Сама ж співачка виступом у Києві задоволена.

Несподіваний виступ Ані Лорак у Палаці "Україна" на вшануванні балету Freedom зірвав овацію присутніх глядачів і хвилю обурень у соцмережах. Вихід співачки на сцену оголосив керівник балету, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

В афішах прізвище Лорак не згадувалося – там була анонсована тільки спеціально запрошена зірка. В "Україні" твердять, що виступ співачки був для них такою самою несподіванкою, як і для всіх інших. Представники балету Freedom додатково коментувати нічого не хочуть – мовляв, усе, що потрібно, вже сказали зі сцени.

Відео Ані Лорак вперше за три роки виступила в Україні

Лорак тим часом висловила своє задоволення хай і дуже коротким, але першим за три роки виступом у Києві. У соцмережах тим часом радості співачки не поділили. "Чому вона радіє? Виступила таємно. Це слава? Це ганьба! Дожитися до того, що тебе зневажає Батьківщина. Цікаво, чи багато народних артистів СРСР гастролювало у фашистській Німеччині під час Другої світової?", - це лише частина коментарів, які лишили обурені юзери.

Фотогалерея Ані Лорак неочікувано виступила у київському Палаці "Україна" і зірвала бурхливі овації глядачів (3 фото)

Частина колег по сцені закликає обмежити можливість виступів в Україні таким артистам, як Лорак, через активну співпрацю з окупантами. Таку точку зору обстоює, зокрема, співачка Анастасія Приходько, котра відмовилася від концертів на території РФ іще на початку війни на Донбасі. "Не впускайте сюди національних зрадників. Але ви їх впускаєте. Не забирайте в нас хоча б це – нашу країну, нашу історію. Ви ж усіляко показуєте, як можна її зраджувати, принижувати", - каже вона. Водночас формальних причин не впустити Ані Лорак в країну немає, бо вона громадянка України, в розшук не оголошена, заборони на в’їзд не її ім’я не видавали. Більше того, вона живе в Україні, коли не гастролює по Росії, а її концерти офіційно не забороняли – їх бойкотували і зривали самі глядачі.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Залиште свій коментар

Вибір редакції