Таємний візит Блума. У Слов'янську актор без охорони спілкувався із дітьми та роздавав автографи

За попередніми даними, в Україні він пробуде ще тиждень.

Зірка фільмів "Володар перстнів" та "Пірати карибського моря" Орландо Блум відвідав одну зі шкіл Слов'янська як посол доброї волі від ЮНІСЕФ, де поспілкувався з місцевими дітьми без охорони.

Як йдеться у сюжеті ТСН.Ранок, візит мав бути таємним, про нього не знали навіть тамтешні працівники фонду. Жодних офіційних коментарів про мету та результати відвідин поки ні від Блума, ні від ЮНІСЕФ нема.

За версією місцевих мешканців, актор приїхав, аби перевірити ситуацію у школах регіону, адже його фонд їх всіляко підтримує від початку російської агресії.

Блум без охорони спілкувався із дітьми, фотографувався та роздавав автографи. За попередніми даними, в Україні він пробуде ще тиждень.

Раніше повідомлялося, що у Краматорську актор повечеряв у місцевому арт-кафе "Фієста".

Орландо Блум відвідав одну зі шкіл Слов'янська як посол доброї волі від UNICEF

Візит зірки фільмів "Володар перстнів" та "Пірати карибського моря"  мав бути таємним, про нього не знали навіть тамтешні працівники фонду, проте школярі миттєво заповнили мережу фотографіями та відео з голлівудським актором. Жодних офіційних коментарів про мету та результати відвідин поки нема ні від Блума, ні від UNICEF. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: