Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Таїсія Повалій вперше за шість років випустила кліп на українськомовну пісню

Артистка випустила відео на трек "Витри сльози".

Співачка Таїсія Повалій, яка 10 грудня відсвяткувала день народження, випустила кліп на українськомовну композицію "Витри сльози".

Цей трек став у репертуарі артистки першим за останні шість років,  написаним українською. Пісня увійде до нового альбому Повалій під назвою "Ейфорія". Він побачить світ наприкінці лютого.

"Кожна жінка пам‘ятає своє перше кохання. Здається, так кохати можна тільки раз. Пристрасть і біль, веселощі і сум, сльози і сила пережити його роблять нас тими, хто ми є сьогодні. Важливо пам‘ятати, що за сльозами тоді або сьогодні стоїмо ми: сильні, прекрасні та чудові. Витріть сльози. На вас чекає чудове життя", - такими словами супроводила співачка прем'єру відео.

Режисерами відео виступили Сергій Гуман і Ярослав Губський. Цікаво, що частина кліпу була знята на мобільний телефон.

Нагадаємо, що своє 55-річчя Таїсія Повалій мріяла відсвяткувати ювілейним концертом у палаці "Україна". Для цього артистка навіть підготувала грандіозний концерт, постановниками якого, до речі, були Сергій Гуман і Ярослав Губський. Але усі спроби Таїсії Повалій виступити в Україні наразі безуспішні.

Раніше співачка зізналася, що усі п’ять років, поки перебуває в опалі для української публіки, живе в Україні та жодного разу не виступала в анексованому Криму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції