Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Однією з найбільш яскравих особливостей програми стала постановка з балетом "двійників", яких неможливо відрізнити від самої Кароль.

26 серпня одразу після першого випуску нового сезону "Танців з зірками" на телеканалі "1+1" відбудеться прем'єра телеверсії музичного концерту тренера "Голосу країни" "Інтонації Тіни Кароль".

Телеверсія виробництва "1+1 Продакшн" була знята під час одного з сольних концертів Тіни Кароль в столичному палаці "Україна" минулої осені в рамках туру на підтримку альбому "Інтонації". Як розповідає сама співачка, музична програма концерту - це симбіоз жіночих історій, виражених у піснях і танцювальних постановках в стилі modern и contemporary. Глядачі почують як улюблені пісні "Перечекати" та "Твої гріхі" з нового альбому, так і відомі хіти.

Однією з найбільш яскравих особливостей програми стала постановка з балетом "двійників", яких неможливо відрізнити від самої Кароль: їхні костюми і зачіски з точністю повторюють образ співачки. Фокус з двійниками, який запам'ятався після кліпу "Я не перестану", добре розкриває суть самого шоу - показати різні інтонації жінки, всі відтінки жіночого "я". Режисерами-постановниками програми стали Марія Григоращенко, Наталія Ровенська та Наталя Лисенкова, відомі роботою над проектами "Танці з зірками" та "Голос країни".

Всеукраїнський тур Тіни Кароль на підтримку альбому "Інтонації" став найбільш масштабним в кар'єрі співачки. Артистка виступила в 35 містах України, давши понад 60 концертів.

Виробництвом телеверсії концерту "Інтонації Тіни Кароль" займається "1+1 Продакшн" під керівництвом Вікторії Баранової.

Вибір редакції