Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Телеканал "1+1" покаже мелодраму із зірками "Чудо за розкладом"

Серіал стартує четвертого вересня.

Четвертого вересня о 21.00 на каналі "1+1" відбудеться прем'єра мелодрами "Чудо за розкладом" – 4-серійного телесеріалу виробництва студії Sister's Production.

За сюжетом, головна героїня Вероніка - молода і красива, але після автомобільної аварії прикута до інвалідного крісла. Вона перебуває в депресії і не вірить в можливість власного одужання. Єдине, що виводить її з такого стану - захоплення астрономією і рідкісне явище, яке незабаром має відбутися: зіткнення комет в сузір'ї Волосся Вероніки. Випадково вона знайомиться з Андрієм, молодим успішним юристом. Він починає відвідувати Вероніку і підштовхувати її до боротьби з недугою. Молоді люди закохуються один в одного, Андрій навіть йде від дівчини, на якій повинен був незабаром одружитися. Але Вероніці і Андрію доведеться пройти через безліч перешкод, щоб побудувати взаємини.

"Цей фільм привертає увагу цікавим сюжетом. Ми не просто розповідаємо історію про дівчину з обмеженими можливостями, ми показуємо, як вона вміє любити і бути коханою. Головну героїню зіграла актриса Катя Молчанова, яка зараз знімається в багатьох фільмах. Її персонаж - дуже цікава дівчина, захоплюється астрономією і їздить на мотоциклі. Однією з найскладніших і красивих сцен, яку ми знімали з Катею, була сцена аварії. Це було настільки вражаюче, що у всієї знімальної групи просто завмирали серця", - каже креативний продюсер і актриса фільму Дар'я Трегубова.

Чудо за розкладом_2
прес-служба каналу "1+1"
"Чудо за розкладом"

"Чудо за розкладом" привертає увагу не тільки цікавим сюжетом, а й зірковим акторським складом. У картині знімалися: Катерина Молчанова, Сергій Стрельников, Дмитро Лаленков, Анна Варпаховська, Інна Мірошниченко, Остап Ступка, Володимир Горянський, Тарас Денисенко. Режисером виступила Ірина Громозда.

Нагадаємо, що цієї осені телеканал "1+1" готує безліч гучних прем'єр, серед яких комедійні телесеріали "Кандидат", "Село на мільйон", "Найкращий" тиждень мого життя", другий сезон серіалу "Матусі".

Залиште свій коментар

Вибір редакції