Телеканал "1+1" покаже серіал за мотивами поеми "Катерина" Тараса Шевченка (3 фото)

У серіалі поняття "москаль" із класичної поеми було переосмислено.

Телекомпанія "Sisters Production" на замовлення телеканалу "1+1" розпочала знімання 4-х серійного серіалу "Катерина" - сучасної мелодрами за класичними мотивами.

В основі сюжету – поема "Катерина" класика української літератури Тараса Шевченка, адаптована до сучасних українських реалій.

Події у серіалі відбувається у живописному селищі Шуляки на Черкащині, де у сім'ї консервативних педагогів підростає донька Катерина. У село на натурні знімання історичної картини приїздить столична знімальна група. Катерина нестримно закохується у відомого актора Олексія Красильникова, і як покажуть події, це змінює не тільки її життя, але і життя всіх, хто оточує дівчину.

Як розповів автор ідеї і сценарію Андрій Кокотюха, у серіалі поняття "москаль" із класичної поеми було переосмислено.

"Мені не зовсім імпонує визначення поняття "москаля" в значенні "росіянин", оскільки це не відповідає дійсності. За часів Тараса Шевченка "москалями" називали військовослужбовців царської армії, а "віддати в москалі" - мало значення "забрати в солдати". У більш широкому значенні "москаль" - це була свого роду чужа людина, яка виходила за рамки певного соціального середовища. І фраза "кохайтеся чорнобриві, та не з москалями" означає - живіть розмірено, у своєму соціальному середовищі, не порушуючи його рамок, наприклад, як жили батьки Катерини. А сама ж Катерина не побоялася помилитися і вийти за рамки свого соціального кола, і закохатися в ту людину, до якої потягнулося її серце", - коментує Андрій Кокотюха.

Режисер картини – Андрій Тимченко, знайомий глядачу телеканалу "1+1" за 4-х серійною мелодрамою "Все одно ти будеш мій". Продюсери серіалу – Олександр Ткаченко, Олена Васільєва, Вікторія Забулонська, Марина Городецька.

"У ідеї Андрія Кокотюхи надати сюжету Тараса Григоровича Шевченка сучасне звучання нас привабила можливість поговорити з глядачем про конфлікт цінностей – про те, як по-різному живуть село і столиця, наскільки відрізняються цінності у людей, що живуть у різних країнах. І зараз, працюючи над фільмом, ми бачимо, що і двісті років потому історія кохання, самопожертви і зрадженої довіри актуальна", - відмічає Олена Васільєва, головний продюсер фільмів і серіалів телеканалу "1+1".

Головні ролі у серіалі виконали народна артистка України Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв, а також відомі глядачеві телеканалу "1+1" актори: Валерія Ходос, Марк Дробот, Дмитро Сова, Ольга Грішина, Дар'я Трегубова.

Чим закінчиться ця мелодраматична історія про сучасну Катерину, через які випробування доведеться пройти дівчині і чи закінчиться ця історія, як у поемі українського класика, глядачі побачать в ефірі телеканалу "1+1".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів