Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Телеканал "1+1" працює над новим розважальним шоу за румунським форматом

Телеканал "1+1" працює над новим розважальним шоу за румунським форматом

Нове розважальне шоу глядачі зможуть побачити вже цієї осені.

Телеканал "1+1" працює над новим зірковим розважальним шоу з робочою назвою "Маскарад", яке є адаптацією румунського формату Mysteries in the spotlight.

В шоу візьмуть участь дві зіркові команди, які змагатимуться одна з одною, щоб вгадати, хто з відомих особистостей ховається під маскарадним костюмом. Зіркові команди не лише намагатимуться вгадати якомога більше учасників, але й змагатимуться між собою у конкурсах, виборюючи право першим назвати ім'я учасника у фантастичному костюмі та отримати перемогу у шоу.

Розважальний проєкт "Маскарад"_2
пресслужба каналу "1+1"

Кожного епізоду на сцену виходитимуть п'ять виконавців у маскарадних костюмах, які влаштують справжній перформанс, демонструючи свої таланти. Їхнє головне завдання – замаскуватися настільки майстерно, щоб їх не впізнали зіркові команди та глядачі. Кожного епізоду найзагадковіший учасник вирушатиме напряму до суперфіналу, інший учасник, який найгірше замаскувався, вибуватиме із проєкту. Глядачі разом із зірковими командами матимуть можливість вгадати відому особистість, яка ховається за фантастичним образом. Переможцем шоу стане одна з зіркових команд.

Розважальний проєкт "Маскарад"_3
пресслужба каналу "1+1"

Румунський формат Mysteries in the spotlight був презентований 2012 року та успішно адаптований у багатьох європейських країнах. Телеканал "1+1" придбав формат у власника, компанії Antena TV Group.

Ми давно шукали формат, який би доповнив нашу лінійку великих розважальних шоу, розглядали різні варіанти, і зупинилися саме на румунській оригінальній історії Mysteries in the spotlight. Тут є атмосфера свята, карнавалу та вау-ефект. А найголовніше – особливістю цього формату є зіркове змагання, що, на нашу думку, є ключовим елементом успіху (ми перевірили цю формулу на "Голосі країни" і "Танцях з зірками"). Формат дозволяє зіркам бути максимально включеними та реалізувати свої амбіції перемагати. Ми підібрали дві надзвичайно цікаві команди, де одна проти одної грають зірки з дуже цікавими історіями взаємин. Їм є що сказати одне одному, і за що втерти носа
розповіла головний продюсер розважальних програм "1+1" Ольга Слісаренко

Над адаптацією шоу працює команда Big Entertainment Shows 1+1 Продакшн під керівництвом Володимира Завадюка.

Ми переконані, що сильна експертиза телеканалу "1+1" та "1+1 Продакшн" у виробництві великих розважальних проєктів (це успішні сезони "Голосу країни", включаючи інноваційний діджитальний фінал ювілейного сезону, оновлені "Танці з зірками", масштабні музичні шоу та ін), дозволить створити нове яскраве та видовищне шоу, яке буде до смаку нашим глядачам. Mysteries in the spotlight – досить цікавий формат, в якому зіркові змагання поєднуються з яскравими та подекуди неочікуваними фантастичними елементами. Тож, традиційно, ми готові дивувати глядачів найцікавішим зірковим складом учасників та інноваційними технологічними рішеннями
 коментує керівник "Телевізійного бізнесу", генеральний продюсер "1+1" Максим Кривицький

Нове розважальне шоу глядачі телеканалу "1+1" зможуть побачити вже цієї осені.

Залиште свій коментар

Вибір редакції