Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Телеканал "1+1" продовжить оновлені "Танці з зірками" на другий сезон

Шоу стало найкращою програмою осіннього періоду на українському ТБ.

Днями на телеканалі "1+1" з рекордними рейтингами пройшов грандіозний фінал "Танців з зірками", в рамках якого за результатами глядацького голосування кращою танцювальною парою країни із відривом від конкурентів у 20% голосів стали Наталя Могилевська та Ігор Кузьменко.

Нагадаємо, оновлені "Танці з зірками" успішно стартували 29-го серпня та наразі стали найкращою програмою осіннього сезону на українському ТБ. Фінальний епізод "Танців із зірками" пройшов з рекордною часткою за сезон проекту – 21,9% за аудиторією 18-54 (Україна) і 24.7% - по 18-54 (50К +). Середня частка сезону "Танців із зірками" склала 18.6% за аудиторією 18-54 (Україна) і 21.2% - по 18-54 (50К +). Таким чином,  випуски "Танців із зірками" очолили ТОП найбільш рейтингових телепродуктів на українському ТБ в осінньому сезоні 2017 року.

"Танці з зірками"_7
прес-служба каналу "1+1"
"Танці з зірками" матимуть продовження

Після успішних рейтингів телеканал "1+1" вирішив продовжити легендарний проект на другий сезон, який глядачі побачать вже восени 2018 року.

"Танці з зірками"_1
прес-служба каналу "1+1"

Зазначимо, що за час проекту відео виступів зіркових пар також набирали рекордну кількість переглядів на Youtube. Так, найпопулярнішим виступом серед Інтернет користувачів став хіп-хоп Наді Дорофєєвої та Євгена Кота, який за два місяці переглянуло майже 2 мільйони глядачів.

"Танці з зірками"_3
прес-служба каналу "1+1"

"Танці з зірками"_2
прес-служба каналу "1+1"

"Танці з зірками"_6
прес-служба каналу "1+1"

"Танці з зірками"_5
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, що вже цієї неділі, п`ятого листопада, о 21.00 на телеканалі "1+1" відбудеться прем’єра четвертого сезону "Голосу. Діти", у якому після фіналу "Танців з зірками" продовжиться протистояння Наталі Могилевської та Наді Дорофєєвої вже як зіркові тренери вокального проекту. Компанію співачкам у тренерських кріслах складуть учасник гурту "Время и Стекло" Позитивом та MONATIK. Ведучими "Голосу. Діти-4" стали Юрій Горбунов та Катерина Осадча.

Залиште свій коментар

Вибір редакції