Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Телеканал "1+1" розширює серіальну лінійку та запускає 11 нових проектів

Головний продюсер серіалів та фільмів телеканалу "1+1" розповіла про новинки.

Телеканал "1+1" продовжує розвивати напрям власного серіального виробництва. Цього літа стартують зйомки 20-серійної теленовели "Хороший хлопець". За сюжетом молодий хлопець опиняється у в'язниці, взявши на себе злочин своєї коханої. Але незабаром виходить на свободу по умовно-достроковому. Він вирушає до своєї коханої, але по дорозі зустрічає її і дізнається, що вона вийшла заміж за багатого чоловіка.

"На сценарій нас надихнув корейський серіал, але ми вдихаємо в нього інше життя. Так само було і з "Хазяйкою" - сильно адаптованою історією, яка з мексиканської теленовели перетворилася на соціальну драму, стала коротше, реалістичніше", - зазначила в інтерв'ю порталу" Детектор медіа" головний продюсер серіалів та фільмів телеканалу "1+1" Олена Васільєва.

Серіали "1+1"_1
прес-служба каналу "1+1"

Крім того, в інтерв'ю Олена Васільєва розповіла про найближчі плани каналу "1+1" на виробництво власних серіалів. Зокрема, цього літа стартують зйомки нових комедійних проектів – "Догори дригом" та "Субота". Також цієї осені "Sister's production" на замовлення каналу "1+1" починає зйомки 8-серійного проекту "Сувенір з Одеси" за книгою одеського автора Валерія Смирнова.

Зазначимо, канал "1+1" також продовжує роботу в напрямку екранізації культових українських творів. Слідом за мелодрамою "Катерина" – адаптації поеми Тараса Шевченка на сучасний лад, і епічною драмою "Століття Якова" за мотивами однойменного роману Володимира Лиса, в планах каналу екранізація роману "Чорний ворон" за мотивами живого класика української літератури Василя Шкляра.

Серіали "1+1"_3
прес-служба каналу "1+1"

""Чорний ворон" – екранізація сучасного українського класика про події Холодноярської республіки, які є принциповими для створення нового конструктивного способу історії України. Неможливо переоцінити значення перекодування історичних подій. Тому що зараз є радянська версія української історії і є популярне розуміння, що це все неправда, – зазначила Олена Васільєва. – Оповідь з причинно-наслідковими зв'язками дає людям відчуття, що вони розуміють свою історію не із заперечення, а з утвердження".

Після успіху 4-серійної мелодрами "Все одно ти будеш мій" "1+1 Продакшн" зняв ряд нових 4-серійних проектів – "Біженка", "Випадкових зустрічей не буває", "Папараці", "Гроза над Тихоріччям", прем'єра яких скоро відбудеться в ефірі "1+1".

Як заявлялося раніше, цієї осені канал "1+1" покаже нові комедійні серіали – "Кандидат" ("1+1 Продакшн"), ""Кращий" тиждень мого життя" (продакшн "Імперія Добра" під керівництвом Антона Лірника), а також "Село на мільйон" ("1+1 Продакшн").

Нагадаємо, за результатами першого півріччя 2016 року телеканал "1+1" очолив ТОП-6 українських телеканалів одразу за двома основними аудиторіями: частка "1+1" по аудиторії 18-54 (50К +) зросла на 7% до 10.2%, зростання по аудиторії 18-54 (Україна) склало 2% до 11.9%. Зберегти лідерські позиції і збільшити глядацьку аудиторію телеканалу "1+1" багато в чому вдалося саме завдяки серіалам власного виробництва, зокрема "Хазяйка" і другий сезон комедії "Останній москаль".

Повний текст інтерв'ю за посиланням.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції