Телеканал "1+1" знімає комедійний ситком "Субота" із відомими акторами

Режисером стрічки став Семен Горов.

Днями в Києві стартували зйомки 16-серійного комедійного серіалу "Субота". На замовлення телеканалу "1+1" виробництвом проекту займається продакшн "RunGo Studio". Режисером стрічки виступив Семен Горов, відомий глядачам телеканалу "1+1", зокрема, по успішній роботі над культовим телесеріалом "Останній москаль".

У центрі сюжету "Суботи" - звичайна, на перший погляд, сім'я Каблукова, із середнім достатком і стандартними відносинами, але одного дня звичне життя родини кардинально змінюється.

Телеканал «1+1» знімає комедійний ситком «Субота»_3
прес-служба каналу "1+1"

"Сімейне життя - невичерпне натхнення для гумору, джерело цілої комедійної традиції і просто привід для кожного з нас посміятися над собою. Хто не зустрічав всезнаючих свекрух і завжди маленьких молодших братів? Для "1+1" сімейні комедії - не нова територія, в цьому сезоні ми запускаємо комедійний серіал "Найкращий" тиждень мого життя " і нам дуже приємно, що ми маємо можливість знову працювати з режисером Семеном Горовим", - коментує Олена Васильєва, головний продюсер фільмів і серіалів каналу "1+1".

Телеканал «1+1» знімає комедійний ситком «Субота»_1
прес-служба каналу "1+1"

За сюжетом серіалу, в одну із субот, в річницю весілля, в будинок сімейства Каблукових приїжджають брат чоловіка, обидві бабусі і один з дідусів з новою, молодою дружиною. Чим загрожує цей смертоносний коктейль крихкому затишку в родині Каблукова  - побачимо на телеканалі "1+1".

Телеканал «1+1» знімає комедійний ситком «Субота»_4
прес-служба каналу "1+1"

"Субота" - український продукт за участю відомих акторів: Олексія Смолка, Тетяни Коновалової, Аліси Лукшиної, Ріната Хабибулина, Філіпа Горенштейна, Евеліни Сакуро, Неоніли Білецької, Станіслава Москвіна, Мирослави Філіпович. Вихід нового комедійного серіалу "Субота" запланований на 2017-й рік. 

Залиште свій коментар

Наступна публікація