Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Телеканал "1+1" знімає комедію "Відморожений" з DZIDZIO в головній ролі

Прем’єра стрічки відбудеться вже цього року.

Днями телеканал "1+1" розпочав знімання 16-серійної комедії "Відморожений", головну роль в якій виконає актор, співак, тренер вокального проекту "Голос. Діти", народний улюбленець - Дзідзьо.

Дзідзьо, відморожений_4
прес-служба каналу "1+1"

За сюжетом комедії, родина Дзідзюків збирається нарешті продати свій старий будинок та переїхати жити до великого міста. Їхня заповітна мрія, наче Титанік, розбивається об лід. У власному підвалі в старому холодильнику вони випадково знаходять замороженого Мішу – свого родича, який зник 23 роки тому. Виявляється, Міша став частиною великого наукового експерименту. Тепер життя родини зміниться назавжди, адже Дзідзюки змушені жити разом з "відмороженим" родичем, який розумом, відчуттями та звичками застряг у "лихих 90-х" та ще й за всіма документами є власником цього самого будинку, виставленого на продаж.

Дзідзьо, відморожений_5
прес-служба каналу "1+1"

Проект є власною розробкою телеканалу "1+1". Продюсери комедійного серіалу – Олена Єремєєва та Дарина Жукова. Авторами сценарію є Кирило Тимченко, Павло Остриков, Юрій Русин та Роман Розенгурт.  

Дзідзьо, відморожений_1
прес-служба каналу "1+1"

"Коли Дарина Жукова принесла цю заявку на обговорення, то вона одразу була переконана, що це роль для Дзідзя. І це нас запалило! Сценаристам навіть нічого більше не треба було пояснювати про образ головного героя, вони писали Мішу саме таким, яким він є. Звісно, у серіалі Дзідзьо буде трошки інакшим, новим, не таким, як у кліпах чи фільмах, проте дуже впізнаваним та зрозумілим для усіх глядачів. Ми щасливі, що з командою DZIDZIOFILM потрапили на одну хвилю", - коментує Олена Єремєєва, головний продюсер серіалів та фільмів каналу "1+1".

Дзідзьо, відморожений_6
прес-служба каналу "1+1"

Також у серіалі знімаються Всеволод Шекита, Катерина Вишнева, Влада Глєба, Григорій Лещенко, Ярослав Шахторин, Сергій Либа, Надія Кугай та Борис Книженко. 

Виробництвом проекту на замовлення каналу "1+1" займається продакшн "ОСНОВА ФІЛЬМ". Продюсери Тетяна Куц та Вікторія Горенштейн.

Дзідзьо, відморожений_2
прес-служба каналу "1+1"

Режисером серіалу виступила Ірина Васільєва, художником по костюмах стала Надія Кудрявцева, оператор-постановник – Дмитро Кіптілий, художник-постановник - Анастасія Єржиковська-Снісаренко, художник по гриму – Олена Тулапіна, кастинг-директор – Лілія Китайгора і виконавчий продюсер – Олексій Сень.

Знімання серіалу триватимуть у Києві протягом літа. Прем’єра комедії "Відморожений" відбудеться вже цього року на каналі "1+1".

Нагадаемо, нещодавно Дзіздзьо поділився, коли планує стати батьком.

Залиште свій коментар

Вибір редакції