Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Телепара Валентина Хамайко та Олександр Попов стануть ведучими конкурсу дизайнерів на Odessa HOLIDAY FASHION WEEK

Не пропустіть модний понеділок!

Цього понеділка, 27-го червня, зірки каналу 1+1 Валентина Хамайко та Олександр Попов підтримають молодих fashion-талантів та стануть ведучими фіналу XVIІ Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу "Погляд у майбутнє", що відбудеться в Одесі. Зауважимо, що проект "Погляд у майбутнє" – це загальнонаціональна ініціатива, заснована у 2000 році, що традиційно входить в офіційну програму Odessa HOLIDAY FASHION WEEK. "Погляд у майбутнє" відкрив для світу моди такі знані імена, як Іван Фролов, який створив сукню для виступу Джамали на Євробачення 2016, Андре Тан, Наталя Каменська, Жан Гріцфельдт та багато інших.

Цього року Odessa HOLIDAY FASHION WEEK проходитиме з 25 по 27 червня. На гостей цієї унікальної модної події чекатимуть покази провідних українських дизайнерів, виставки, презентації та fashion show на спеціальних локаціях.

Творчі пошуки фіналістів буде оцінювати компетентне журі, у складі якого відомі дизайнери: Олексій Залевський, Наталя Каменська, Саша Каневський, Артем Климчук, Олеся Кононова, Маша Рева, Іван Фролов. Голова журі Конкурсу – Лілія Пустовіт. Голова оргкомітету Конкурсу – Ірина Данилевська

Протягом трьох днів гості та журналісти матимуть змогу відвідати 30 подій – fashion show, презентації, арт-проекти та модні вечірки у найпрестижніших місцях Одеси.

Три офіційні премії Конкурсу завжди підтримуються професійними призами.

Ґран-прі. Ґрант для створення наступної колекції та можливість участі у проекті "Нові імена" в рамках Ukrainian Fashion Week вже втретє буде надано відомою бізнес-леді, власницею Fairmont Grand Hotel Kyiv та засновницею благодійного фонду "Обираємо майбутнє разом" Єлизаветою Юрушевою.

Друга офіційна премія. Професійний подарунок від торговельної марки Braun – прасувальна система CareStyle 5. Другою частиною призу стане контракт на створення капсульної колекції для мережі магазинів ПАРА SOLO.

Третя офіційна премія. Участь у Міжнародному конкурсі дизайнерів одягу Benext Fashion Design Contest, яку забезпечує оргкомітет Ukrainian Fashion Week.

HOLIDAY FASHION WEEK 02
прес-служба каналу "1+1"

Спеціальний приз за найкреативнішу колекцію Конкурсу – культурно-освітня подорож до Парижа в рамках Програми "ART & MODE À PARIS" від Studio Parisien des Arts et de la Mode (Паризької студії мистецтва та моди). Партнером цієї спеціальної премії виступає Parfum Büro (експерт високої парфумерії).

Спеціальний приз за найякісніше втілення ідей (за високу якість пошиття колекції для Конкурсу) – професійне швейне обладнання від компанії SOFTORG, флагмана вітчизняного ринку промислового швейного обладнання.

Саме Конкурс "Погляд у майбутнє" був стартовим майданчиком для вже відомих українських модельєрів, серед яких Олена Буреніна, Андре Тан, Наталя Каменська, Олеся Кононова, Володимир Подолян, Артем Климчук, Ксенія Шнайдер, Олександр Каневський, Олена Пржонська, Діна Линник, Яся Хоменко, Маша Рева, Іван Фролов, Жан Ґріцфельдт та інші відомі дизайнери.

"Погляд у майбутнє" вже 16 років відкриває нові імена та підтверджує переконливе майбутнє української моди. Участь у Конкурсі дає шанс молодим дизайнерам продемонструвати свій творчий потенціал фахівцям та шанувальникам моди, привернути увагу засобів масової інформації, отримати фінансову підтримку інвесторів та можливість співпраці з відомими дизайнерами і брендами – тобто створити своє майбутнє.

У неділю 26 червня "Сніданок.Вихідний" на 1+1 буде робити пряме включення з Одеси. Валентина Хамайко та Олександр Попов привітаються з глядачами о 8:15 - 8:30.

Залиште свій коментар

Вибір редакції