Телеведучі 1+1 медіа передали до лікарні "ОХМАТДИТ" обладнання для штучної вентиляції легень

Зірки долучилися до благодійного марафону заради дітей.

Щоб допомогти лікарям рятувати життя дітей, які перебувають у важкому стані у відділенні реанімації, зіркові телеведучі 1+1 медіа Олександра Лобода, Марічка Падалко, Марина Леончук, Анатолій Анатоліч, Ігор Циганик, Ахтем Сеїтаблаєв, журналіст Наталка Щука взяли участь у проекті "Друге дихання" в рамках благодійного напівмарафону NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2016 і допомогли зібрати кошти на обладнання для штучної вентиляції легень.

Усього доброчинці-марафонці залучили 258117 гривень. До акції приєдналися  українські футболісти, гравці київського "Динамо" та збірної України Андрій Ярмоленко і Денис Гармаш, які передали кошти на допомогу дітям у реанімації.

"Я вперше беру участь у доброчинному напівмарафоні, я взагалі не люблю бігу, але зібрала всі свої сили заради такої справи. Якщо буде треба, то бігтиму ще й не раз. Вдячна футболістам - гравцям київського "Динамо" та збірної України Андрієві Ярмоленку і Денисові Гармашу, котрі, побачивши нашу з Ігорем Цигаником публікацію про благодійну ініціативу, зателефонували та запропонували свою допомогу. Величезна їхня заслуга в тому, що ми змогли знайти всі необхідні кошти на оновлення обладнання для штучної вентиляції легень у відділення інтенсивної терапії та реанімації дитячої лікарні "ОХМАТДИТ". У нас залишилися сума у 100 000 гривень – її ми вирішили передати на проект "Здійсни мрію", куратором якого є  Лідія Таран. Ми зможемо їх витратити на лікування та здійснення бажань важко хворих дітей. Планую залучити до цієї справи і спортсменів. Думаю започаткувати доброчинний аукціон цікавих лотів. Вже є перший лот – це футболка з автографами гравців іспанської "Севільї" від Євгена Коноплянки. Її ми запропонуємо незабаром на аукціоні, а всі  кошти від продажу ми передамо на допомогу хворим діткам. Далі буде! Приєднуйтесь! Дужа вдячна всім за кожну гривню і дуже вдячна футболістам!" - прокоментувала Олександра Лобода, ведуча "ПроФутболу" на телеканалі 2+2.

26 травня телеведучі завітали у відділення, щоб передати відновлений апарат штучної вентиляції легень Newport e360 SN і монітор пацієнта з функцією капнографії до цього апарату, а напередодні воно вже врятувало життя маленької дівчинки. Дихальний апарат – це основне обладнання для порятунку дитини, яка перебуває на грані між життям і смертю. Новий апарат штучної вентиляції  легень коштує надзвичайно дорого. На щастя, проблема подачі кисню в реанімаційне відділенні отримала розголос, і в лікарні почались роботи для створення централізованого компресорного пункту. За планом, улітку у відділенні вже має функціонувати централізована подача повітря до кожного ліжка (компресори будуть використовуватися тільки в аварійних випадках, якщо виникнуть неполадки у системі централізованої подачі). Але потреба в апараті штучної вентиляції легень залишається гострою.

Довідка: мета проекту "Друге дихання" всеукраїнського благодійного фонду "Крона"  і марафонців-доброчинців – наблизити медичну допомогу в дитячих реанімаціях до світових стандартів. Це означає не тільки врятовані життя діток з важкими травмами чи вродженими патологіями, це якість їхнього подальшого життя й розвитку. Миттєве підключення до апарата штучної вентиляції легень дитини у важких станах дозволяє відвернути важкі ментальні й неврологічні порушення, глибоку  інвалідність дітей, котрі опинились між життям і смертю.

Відділення реанімації та інтенсивної терапії лікарні ОХМАТДИТ приймає щорічно 700 дітей з різними патологіями і важкими станами. Тут буквально витягали з того світу дітей, постраждалих у ДТП або від отруєнь, травм та опіків. За стандартами, у такому відділенні має бути 20 апаратів штучної вентиляції легень, а наразі їх усього 15. Завдяки благодійному марафону й зірковим марафонцям у відділенні з'явиться ще один робочий високотехнологічний апарат ШВЛ.

Благодійна складова KyivHalfMarathon  – це змагання серед благодійних організацій, головні завдання якого – зібрати  кошти для реалізації тих чи інших гуманітарних проектів та привернути увагу суспільства до конкретної проблеми. У доброчинному напівмарафоні взяли участь 8 благодійних фондів, які працюють у різних напрямках.

Акція є проявом корпоративної соціальної відповідальності 1+1 Медіа і опікується лікарнею "ОХМАТДИТ" з 2013 року.

Дивіться сюжет ТСН 28 травня о 19:30.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: