Телевізійна прем'єра фільму "Слуга народу-2" відбудеться до Дня Незалежності України

В ефірі "1+1" покажуть повнометражну стрічку від студії "Квартал 95".

До Дня Незалежності України телеканал "1+1" покаже довгоочікувану прем'єру повнометражного фільму студії "Квартал 95" "Слуга народу-2", який з успіхом пройшов в кінотеатрах взимку 2016-го року. Цікаво, що досі фільм не можна було подивитися в Інтернеті, оскільки правовласникам вдалося уникнути піратського витоку фільму в Мережу.

До слова, за даними Національного союзу кінематографістів України, фільм "Слуга народу-2" зібрав близько 11,5 млн грн тільки за перші 10 днів прокату в кінотеатрах. За цей час його подивилося більше 158,5 тисячі українців. Картина стала одним з лідерів за кількістю касових зборів серед фільмів локального виробництва і отримала позитивні відгуки глядачів і кінооглядачів.

Слуга народу серіал_3
прес-служба каналу "1+1"

Після прем'єри на телеканалі "1+1" фільм "Слуга народу-2" можна буде побачити на офіційному YouTube-каналі студії "Квартал 95".

Фільм "Слуга народу 2" - це продовження історії народного президента, розказаної в популярному однойменному серіалі. За сюжетом, президент Василь Голобородько при владі вже майже півроку. Економічна ситуація в країні погіршується, ціни зростають, національна валюта знецінюється. Кредит народної довіри до президента стрімко падає.

ВідеоЗйомки другого сезону "Слуга народу" вже розпочато

Для стабілізації ситуації в країні, Голобородьку необхідно отримати фінансову допомогу МВФ у розмірі 15 мільярдів євро, яку можуть надати, якщо в Україні будуть введені реформи і ухвалені антикорупційні закони. Однак Верховна Рада, якою таємно керують олігархи, блокує голосування щодо пакету цих законів. Щоб реалізувати свої плани, Президент вирушає в поїздки Україною. Він побуває в Харкові, Одесі, Запоріжжі та у Львові. На нього чекає велика кількість пригод, випробувань і навіть переслідування "тітушок".

Слуга народу серіал_1
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, восени на телеканалі "1+1" відбудеться прем'єра другого сезону серіалу, який отримав назву "Слуга народу. Від любові до імпічменту". Зараз серіал на етапі знімань. У нових 24 серіях продовжиться боротьба чесної команди Василя Голобородька, вчителя історії, який волею долі став президентом, і олігархів.

У президентській команді з'явиться новий радник, а телеглядачі ближче познайомляться з родиною Василя Петровича - його батьками (Наталія Сумська і Віктор Сарайкін) і сестрою (Катерина Кістень). Крім того, в нових серіях на телеглядачів чекають кілька ліній кохання. Крім подій, викладених в повнометражному фільмі "Слуга народу-2", в серіалі покажуть попередні пригоди президента і колишнього прем'єр-міністра, а також - продовження цієї історії. Крім того, в серіалі буде відображена актуальна тема безвізу.

Залиште свій коментар