Темний бік Адель: зірка погрожувала фанатці, що переріже горло її родині

Дата публікації
Перегляди
2028
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Темний бік Адель: зірка погрожувала фанатці, що переріже горло її родині

Адель погрожувала фанатці / Фото: Getty Images

Шанувальниця шантажувала артистку, що викладе у Мережу її новий альбом.

Британська співачка Адель, яка розчулила фанів новою ліричною композицією, щойно заявивши про себе після тьрох років мовчання, вже потрапляє у скандали.

Спочатку артистку запідозрили у плагіаті, а тепер взагалі, вважають соціально небезпечною. Приводом до таких думок стали погрози зірки на адресу однієї із її шанувальниць.

Справа в тому, що фанатка Адель роздобула її новий альбом "25" і пригрозила оприлюднити його в Інтернеті до офіційного виходу, якщо її кумир не підпишеться на її акаунт, пише Super.

Проте замість дружби, шанувальниця отримала погрози від співачки, де пообіцяла перерізати горло її родині, якщо вона наважиться здійснити свій задум. Переписку  з Адель дівчина розмістила у Мережі.

"Слухай мене, маленька жаба. Якщо ти зараз же не видалиш мої пісні з Інтернету, я знайду тебе і твою сім'ю і переріжу всім горло", - свідчить скріншот, який прихильниця також опублікувала в Інтернеті.

Адель погрожувала фанатці

Проте, стверджує журнал Billboard, все не настільки погано. На думку журналістів видання, витік нових пісень Адель - лише частина рекламної кампанії звукозаписної студії, а історія з фанаткою-хакеркою - не більше ніж вигадка.

Нагадаємо, зірка американського ТБ зробила смішну пародію на новий кліп Адель. Еллен ДеДженерес повеселила глядачів свого шоу.

Дата публікації
Перегляди
2028
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація