Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Невдовзі вийде у світ дуетний кліп Alyosha і Vlad Darwin.

Співачка Alyosha, яка у листопаді випустила космічний кліп, наразі разом з Vlad Darwin знімають відео на спільну композицію.

Вже зовсім скоро побачить світ дуетна робота артистів на трек "Торнадо". Знімання кліпу на трек, що увійшов до нового дуетного альбому "Золота середина" відбувались в одній з найкрасивіших пустель не лише Арабських Еміратів, а й усього Близького Сходу – Пустелі червоних пісків.

Ідея кліпу належить режисерці Інні Грабар. З'ясувалося, що зовсім непросто зробити знімання у пустелі.

"Було дуже складно організувати знімання у пустелі. Тому що ОАЕ – це єдина країна, до якої заборонено ввозити коптери. І для того, щоб здійснити знімання з повітря, довелося шукати місцевих операторів з усіма необхідними ліцензіями. Також нам потрібно було отримати спеціальний дозвіл на ввезення техніки та камер у країну. Це було непросто. Близько двох тижнів готувалися документи, їх затверджувала спеціальна комісія. Після прильоту цю техніку майже три години перевіряли на митниці в Еміратах і так само її оглядали, коли ми вивозили її з країни", – поділився деталями організації знімань Vlad Darwin.

Всі учасники знімальної групи – оператори, фокус-пулери та асистенти – сильно обгоріли на сонці. Артистам та всій знімальній команді довелося щодня гарячими піщаними барханами долати по декілька кілометрів пішки: і Alyosha на підборах, і Vlad Darwin у масивному взутті. Згідно з режисерським задумом, героям музичного відео потрібно було відходити від траси вглиб пустелі, щоб на піску не було помітно слідів інших людей та автомобілів.

Але створити ілюзію ідеальної поверхні піску так і не вийшло. Через велику кількість дублів сліди від взуття на піску все ж потрапляли у кадр. Для того, щоб вони були не такі помітні, асистентам на майданчику доводилося постійно підмітати бархани віником.

"Інколи здається, що Інна Грабар перевіряє мене на міцність: що не знімання, то екстрим. Якщо для кліпу "Пірнай" вимагалося лежати у роялі з водою, зранку ходити босоніж по холодній землі, то тепер задача ускладнилася. Ми потрапили до пекла. Інша аналогія для пустелі, що плавить людину, мені на думку не спадає", - розказала про знімальний процес Alyosha.

Vlad Darwin також асистував під час знімань кадрів з Alyosha: для тіні постійно тримав над співачкою велику парасольку, подавав воду, збирав речі, які артистка розкидала в кадрі, тримав колонку з музикою.

Пісня "Торнадо" увійшла до нового дуетного альбому "Золота середина". Автор слів і композитор Vlad Darwin розповів про створення треку:

"Ця пісня - своєрідний маніфест стосунків, у які втручаються сучасні технології. Це те, що стосується кожної пари, яка після завершення робочого дня зазнає вплив зовнішнього світу через мобільні гаджети. Ми радимо усім після 22:00 вимикати телефони та насолоджуватися стосунками один з одним. Нехай жодні телефонні дзвінки, повідомлення, месенджери та інші комунікаційні здобутки нашої цивілізації не завадять побудові міцних стосунків".

Нагадаємо, що у жовтні 2019-го Alyosha та Vlad Darwin зняли чуттєвий спільний кліп. Заради знімань Alyosha провела п'ять годин у роялі в воді.

Залиште свій коментар

Вибір редакції