Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тендітна Гайтана представила романтичну пісню українською мовою

Зірка записала трек "Сонце в тобі".

Українська співачка Гайтана, яка відчикрижила розкішне волосся, перед Новим роком вирішила зробити шанувальникам музичний подарунок.

Зірка випустила новий романтичний трек під назвою "Сонце в тобі".

"Я присвячую цю пісню всім прекрасним людям напередодні Нового року. Хочу, щоб тепло наших сердець, завжди зігрівало нас, навіть в найсуворішу сніжну зиму. Кохайте завжди і всюди! Насолоджуйтесь моєю новою піснею, адже вона написана і заспівана від чистого серця для вас!" – прокоментувала вихід нової композиції Гайтана.

Зауважимо, що 2017 року артистка, яка повернулася на сцену після чотирирічного затишшя, збирається у всеукраїнський тур.

Гайтана заспіває вже добре відомі хіти та нові музичні твори

"Я ніколи не любила задовольнятися якимось мінімальним результатом. Я хочу проїхати всією Україною з великим європейським шоу, живими музикантами і співати для людей наживо, що завжди і робила. Буду рада бачити всіх і кожного, хто любить і цінує якісну музику", - сказала про майбутній тур зірка.

Нагадаємо, у жовтні ефектна Гайтана після тривалої перерви представила символічний кліп з манекеном. Артистка випустила відео на трек "Как бы не было больно".

Залиште свій коментар

Вибір редакції