Терпіла знущання і домагання: екс-асистентка Мераї Кері шокувала подробицями роботи зі співачкою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ліанна Азарян подала зустрічний судовий позов на співачку.

У скандалі навколо Мераї Кері та її екс-астстентки Ліанни Азарян, яка шантжувала співачку її "інтимним відео", з'явились нові приголомшливі подробиці. 

Після того, як співачка подала позов проти колишньої помічниці, та своєю чергою відповіла на звинувачення співачки в шантажі своїм судовим позовом на 3 мільйони доларів, стверджуючи, що стала жертвою жахливого насильства.

Проте у харасменті Азарян звинуватила не Кері, а її колишню подругу та асистентку Стеллу Булочніков, однак і до Мераї у Ліанни є власні претензії. А саме, що зірка нічого не вдіяла під час знущання з неї, повідомляє портал TMZ.

Мерая Кері та Стелла Булочніков
instagram.com/stellabulochnikov/
Мерайя Кері та Стелла Булочніков

Ліанна Азарян у позові стверджує, що Стелла Булочніков чинила різні акти жорстокого поводження, зокрема завдала удару по її сідницях і грудях, мочилася на неї, притискала її до землі і сідала на неї. Азарян також стверджує, що Стелла назвала її "чортова вірменська повія".

Також екс-асистентка зірки завила, що багато насильницьких дій відбулися в присутності Мераї, і вона при цьому нічого не зробила.

Серед претензій і звинувачень до співачки також йдеться про те, що під час роботи з Кері Ліанна перебувала в постійному стресі. Крім того, вона вказала в заяві, що була неправомірно прибрана зі своєї посади і при звільненні не отримала частину належних їй виплат.

Примітно, що Ліанна також наполягає, щоб розгляд їхньої справи проводився в присутності присяжних засідателів.

Нагадаємо, що не так давно Кері і сама довго судилася зі своїм екс-менеджером і колишньою подругою Стеллою Булочніков. Булочників стверджувала, що поп-діва неодноразово схиляла її до сексу, і мала намір відсудити у неї мільйони за шкоду. Однак, на початку січня колишнім партнеркам вдалося мирно врегулювати всі питання в суді. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції