Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тест на інвалідність: Єлизавета II змусила Меган перевірити майбутню дитину - ЗМІ

Серед членів королівської родини народжувались діти з відхиленнями.

Восени минулого року королівське подружжя принца Гаррі та Меган публічно заявили, що очікують на народження первістка. Проте тільки зараз у ЗМІ розкрились деякі приховані факти вагітності герцогині Сассекської.

Як повідомляє видання Radar Online, виявилося, що перед тим, як Меган повідомила громадськості про свою вагітність, королева Єлизавета II, наполягла на тому, щоб герцогиня зробила тест на інвалідність майбутньої дитини, який визначає можливі відхилення розвитку плода.

Принц Гаррі та Меган_5
Associated Press

Такі жорсткі вимоги пов'язані з тим, що в монаршій сім'ї є неприємний досвід народження розумово відсталих дітей.

Експерти пояснюють це тим, що європейські сім'ї монархів настільки пов'язані між собою, що шанси народження хворих дітей досить високі.

"Незважаючи на те, що у Меган не шляхетне походження, це не звільняє її від проходження обстеження. Коли герцогиня дізналася про це, вона сильно засмутилася. Проте вона не могла заперечити, тому що такі речі не підлягають обговоренню, як і багато інших традицій британської монархії", - зазначив інсайдер.

Меган
Associated Press

Проте побоювання королеви не марні. Так, двоюрідних сестер Єлизавети II Неріссу і Кетрін приховували від громадськості через їхній розумовий розлад. А п'ята дитина короля Георга V і Марії Текської принц Джордж страждав від вродженої епілепсії і був замкнений в котеджі в Сандрінгемській садибі разом з нянею.

Нагадаємо, нещодавно Меган розсекретила ймовірну дату пологів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції