Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тетяна Лазарєва та Михайло Шац розійшлися після 20 років подружнього життя

Екс-закохані вже два роки живуть окремо.

Одна з найміцніших пар, ведучі та гумористи Тетяна Лазарєва та Михайло Шац засмутили шанувальників новиною.

Після 20 років подружнього життя Тетяна та Михайло вирішили розійтися. Вже два роки екс-закохані мешкають окремо, щоправда, поки ніхто з них офіційно на розлучення не подав.

Про непростий період у родині Лазарєва розповіла в ефірі YouTube-програми "А поговорить? ..".

Наразі Тетяна разом з 11-річною донькою мешкає у Марбельї, Іспанія. Туди Лазарєва переїхала, оскільки, за її словами, їй не давали працювати у Москві. Це артистка пов’язує зі своєю участю у мітингах на Болотній.

"Всі рішення в родині ухвалюю, зазвичай, я у мене роботи немає, школу я не знайду ту, яка мене влаштує. Я буду краще тут. Всі це рішення прийняли, крім Михайла. Так вийшло, що ми з ним проживаємо якесь нове життя окремо", - зізналася Лазарєва.

Тетяна Лазарєва та Михайло Шац

Вона додала, що вони з Шацем розійшлися не через зраду.

"За 20 років не було романів на стороні, я не можу. Я вважаю, що одне закінчилося, інше почалося. Він теж в цьому сенсі порядна і чесна людина. Я не можу обманювати, я не бачу в цьому сенс. Якби було щось таке, то я б залишила і дітей, і чоловіка", - сказала Тетяна.

Гумористка не виключає, що вони з Михайлом ще можуть знову бути разом. Екс-закохані продовжують підтримувати теплі стосунки навіть на відстані.

"Це така близькість, яку просто так не залишиш, хоча дуже хочеться. У нього своя історія, яка йому подобається, у мене - своя. Але нам хочеться бути разом, і це дуже цікаве завдання, як новий проект. Страшенно цікаво зрозуміти, що це таке? Партнерський шлюб? А нафіга він потрібен?" - ставить перед собою запитання Лазарєва.

Тетяна Лазарєва та Михайло Шац

Нагадаємо, що Тетяна Лазарєва та Михайло Шац зустрічалися з 1998 року. 2011-го пара одружилася. У Тетяни та Михайла є троє спільних дітей – 23-річний син Степан, 20-річна Софія і 11-річна Антоніна.

Лазарєва та Шац разом вели гумористичні шоу "О.С.П.-студія" та "Хороші жарти".

Залиште свій коментар

Вибір редакції