Перейти до змісту
День Тетяни: значення, сумісність та зірки з таким ім’ям

Сьогодні 25 січня святкують День святої мучениці Тетяни.

25 січня православна церква святкує День святої мучениці Тетяни. В цей день, згідно з історією свята, стратили її та її батька.

Мощі святої Тетяни знаходяться в Свято-Успенському Псково-Печерському монастирі.

А редакція ТСН.ua пропонує ознайомитись, звідки походить це ім'я і якими рисами наділені дівчата з іменем Тетяна.

Походження імені Тетяна

У імені Тетяна давньогрецьке походження. Воно бере початок від слова tatteo, яке в перекладі означає "облаштовувати", "та, що велить", "поставлена".

Існує також латинська версія походження. У Стародавньому Римі було поширене чоловіче ім'я Татіан. Вважається, що Тетяна -–його жіноча форма.

Характеристика імені

Позитивні якості:

 • вірить в себе і власні сили;
 • смілива;
 • щира;
 • має чудове почуття гумору;
 • весела і позитивно ставиться до світу.

У Тетяни напрочуд сильна інтуїція, люди довіряють її передчуттям. Вона легка в спілкуванні, вміє зачарувати співрозмовника. Відрізняється сильною волею, практично не піддається чужому впливу, вірить в свої здібності і сили.

Негативні риси:

 • уперта;
 • владна;
 • не терпить заперечень;
 • схильна до частої зміни настрою.

Зазвичай Тетяна не бере до уваги поради оточення, всіляко опираючись будь-яким спробам допомогти. Це часто призводить до конфліктів.

Тетяни святкують іменини:

 • 18 січня;
 • 25 січня;
 • 3 жовтня.

Таланти та кар’єра

Хобі Тетяни змінюються так само стрімко, як і її настрій. Сьогодні вона може прагнути до спокою, лежати на дивані, читати і думати про вічне, а завтра дівчину потягне на пригоди і подорожі. З дитинства у Тані є схильність до наслідування і перевтілення, вона чудово відчуває музику, але творчі здібності не завжди реалізовує.

Читайте також: Марія: характер, кар’єра та зірки з таким ім’ям

Таня – природжений керівник. Вона може організувати роботу будь-якого колективу. Але комфортніше все ж почувається у творчій сфері. Не дарма серед власниць цього імені велика кількість талановитих особистостей: акторок; співачок; журналісток; телеведучих.

Сумісність з чоловічими іменами

Танюша – чарівна спокусниця та сердцеїдка. Вона відрізняється яскравою сексуальністю, але по-справжньому розкритися в інтимному плані зможе лише з чоловіком, до якого відчуває щире кохання.

Читайте також: Ольга: значення, кар'єра та зірки з таким ім’ям

Жінки з таким ім’ям полюбляють кокетувати, вони обожнюють флірт. Підкаблучник Таню не цікавлять. Вона мріє слідувати за своїм коханим, а не "волочити" чоловіка за собою. Супутник життя власниці такого імені має мати міцний характер.

Таня може бути щасливою з обранцем на ім'ям: Артем, Євген, Роман, Анатолій, Дмитро.

Невдало можуть складатися стосунки з чоловіками, яких звати: Антон, Олег, Микола, Кирило.

Зірки з ім’ям Тетяна

Тіна Кароль

Тіна Кароль
instagram.com/tinakarol_fantina

Тіна Кароль – українська співачка та народна артистка України, яка під час народження отримала ім’я Тетяна Ліберман. 2006 року Кароль представляла Україну на пісенному конкурсі "Євробачення", де посіла сьоме місце. Артистка – тренерка шоу "Голос країни", де здобула вже п’ять перемог та ведуча проєкту "Танці з зірками".

TAYANNA

TAYANNA_1
instagram.com/tayanna_reshetnyak

TAYANNA – популярна співачка, справжнє ім’я якої Тетяна Решетняк. Від 2008 до 2011 року зірка була учасницею гурту "Гарячий шоколад". 2016 року артистка стала учасницею шоу "Голос країни" у команді Потапа та посіла друге місце. Також TAYANNA брала участь у шостому сезоні проєтку "Танці з зірками" у парі з Ігорем Кузьменком. Учасники покинули шоу після другого прямого ефіру.

Тетяна Песик

Тетяна Песик_1
instagram.com/tanet_vip

Тетяна Песик – зірка "Жіночого Кварталу". До участі в проєкті "95 Кварталу" акторку можна було побачити: "Бійцівський клуб", "Команда VIP Тернопіль", "Ліга Сміху", "Ігри приколів", "Країна У", "Готель Галичина".

Пісні про Тетяну

"Валентин Стрыкало" – "Знаешь, Таня"

Олег Винник – "Танечка"

"Цветомузыка" – "Ах, Таня, Танечка"

Нагадаємо, раніше редакція сайту ТСН.ua розповіла про значення імені Аліна. Так, дівчина з таким іменем рано проявляє лідерські якості, вона відчуває, що її місце в центрі, пристосовуватися до інших вона не любить.