Тейлор Свіфт подарувала фанатці майже 5 тисяч доларів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співачка погасила борг дівчини.

Популярна співачка Тейлор Свіфт, яку цьогоріч визнано найбагатшою знаменитістю світу, не скупиться і допомагає нужденним.

Так, за повідомленням сайту Metro, дівчина на ім'я Айша опублікувала в соцмережах пост, в якому зазначила, що її батьки заробляють мінімальну заробітну плату, і вона не може дозволити собі навчання в коледжі наступного семестра.

Айша Куррам
instagram.com/ayeshakhurram
Айша з мамою

Також дівчина зізналася, що її мати страждає від хвороби нирок, і її сім'я намагалася взяти позику, щоб покрити орендну плату і плату за навчання. 

Виявилося, що пост Айши потрапив на очі її кумира, Тейлор Свіфт, яка вирішила їй допомогти.

Аша Куррам
instagram.com/ayeshakhurram
Айша Куррам у футболці з зображенням Тейлор Свіфт

Співачка перевела на рахунок фанатки майже 5 тисяч доларів, саме ту суму, яка була необхідна дівчині для погашення боргу.

Тейлор Свіфт
instagram.com/ayeshakhurram

"Я написала про те, як важко моїй родині оплачувати моє навчання. Через дві години я отримала цей лист. У мене немає слів, я не перестаю плакати", - підписала повідомлення про банківський переказ від Свіфт Айша. Також дівчина отримала і особисте повідомлення від співачки "Продовжуй вчитися, дівчинко. Люблю тебе. Тейлор".

Зазначається, що це не вперше Тейлор робить доброзичливий вчинок. 2015 року вона допомогла шанувальниці закрити студентську позику на 2 тисячі доларів.

Нагадаємо, нещодавно Тейлор Свіфт звинуватила продюсера Джастіна Бібера у цькуванні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції