The Hardkiss випустили "космічний" кліп на українськомовну пісню

Дата публікації
Перегляди
4763
Поділитись:
WhatsApp
Viber
The Hardkiss випустили "космічний" кліп на українськомовну пісню

Фото: Андрій Максимов

Колектив представив відео на трек "Мелодія".

Група The Hardkiss, учасники якої Юля Саніна і Валерій Бебко показали сина, представила відео на пісню "Мелодія".

Композиція "Мелодія" – третій сингл майбутнього альбому "Залізна ластівка".

Як розповіла фронтвумен The Hardkiss Юля Саніна, новий трек – це історія про щасливе кохання, "це освідчення дівчини, маніфест коханій людині".

"Коли людина закохана – вона нікого і нічого навколо не помічає. Коханий – він єдиний у своєму роді, він як мелодія звучить у всьому навколо: космосі, свідомості, душі. Мені дуже хотілося передати в пісні, а Валу показати в кліпі, що кохання – воно дуже різне і багатогранне. У кожного в житті своя мелодія. Для когось це кохана людина, для батьків – їхні діти, для когось - найкращий друг. Так, хтось так і не знайшов свою мелодію, він самотній. Але він шукає, а коли знаходить – йде у неї з головою занурюється в цей Космос", - прокоментувала Саніна.

Фото: Андрій Максимов

Режисером нового відео виступив Валерій Бебко, а оператором став Ярослав Пілунський.

"Проаналізувавши майбутній альбом, ми дійшли висновку, що в ньому буде стільки космосу, чогось позачасового і неземного. Тому цим відео ми вирішили продовжити цю концепцію", – розповів про знімання відео Вал.

Історія розгортається у двох площинах. Це Земля, 50-ті роки, вулиця, на якій люди поспішають у своїх справах і не помічають прибульця з майбутнього. Друга площина – це Космос, в якому і розгортається історія кохання двох космонавтів. Від цього кохання все навколо вибухає і розбивається на атоми.

Фото: Андрій Максимов

Третій студійний альбом The Hardkiss "Залізна ластівка" вийде у вересні, а 19 жовтня група представить його на великому шоу у київському Палаці спорту.

Наступна публікація