Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
The Hardkiss випустили містичний кліп про зникнення "штучної" дівчини

Колектив зняв відео на трек Rain.

Гурт The Hardkiss через тиждень після презентації пісні Rain випустив кліп на цю композицію.

Фронтвумен гурту Юлія Саніна описала нове відео як "наукова фантастика в стилі 30-х".

Вперше за п'ять років існування новий кліп The Hardkiss створювала команда запрошеного режисера, яким виступив Олександр Стеколенко. Креативний продюсер і музикант групи Вал Бебко зазначає, що для пісні Rain потрібна була особлива атмосферна картинка і історія.

Новый клип The Hardkiss_5

Новый клип The Hardkiss_4

А режисер Олександр Стеколенко якраз і відрізняється таким кінематографічним і артовим настроєм в роботах.

"З першого прослуховування я зрозумів, що Rain міг би стати саундтреком до якогось дивного фільму, - розповідає Олександр Стеколенко. – Сильний чуттєвий голос у холодному блискучому середовищі, відчуття чогось смутного, неспокійного і неясного. Ніби намагаєшся розглянути далекі постаті крізь залите дощем скло. Я став думати, який це міг би бути фільм. Виник образ дівчини, закритої в таємничому автомобілі. Вона безуспішно намагається вибратися і незрозумілим чином зникає. Потім я подумав, що буде цікаво зняти це в естетиці 30-х років минулого століття, в жанрі фантастики того часу. Так у відео з'явилася дивна лабораторія, музиканти в образах якихось загадкових деміургів, образ дівчини, яка наче середньовічний джин заточена у хімічну колбу".

Новый клип The Hardkiss_2

Новый клип The Hardkiss_1

До речі, концертна презентація пісні Rain відбудеться в Києві 21 і 22 жовтня - своє п'ятиріччя гурт відсвяткує одразу двома концертами в Stereo Plaza.

Новый клип The Hardkiss_3

У листопаді The Hardkiss вирушать в Perfection Tour, який фінішує 9 грудня великим концертом у Львові (Палац спорту "Україна").

Залиште свій коментар

Вибір редакції