Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
The Hardkiss випустили нові трек і відео про порятунок потопельника

Група представила сингл Free Me.

Група The Hardkiss, яка у квітні випустила "космічний" кліп на українськомовну пісню, порадувала фанів новинкою.

Колектив представив свіжий сингл Free Me і кліп на нього. Пісня увійде до майбутнього альбому The Hardkiss "Залізна ластівка". Учасники групи характеризують композицію, як історію-драму про порятунок потопельника.

"Людина, яка вижила після аварії, вхопилася за уламок і звертається до Бога. Вона просить звільнення від усього поганого, від болю, який міг заподіяти іншим. Вона розуміє, що майбутнього не буде, якщо не відпустити своє минуле. Але ми любимо хепі-енди, тому людина почута, прощена і бачить далеко бажаний берег", – розповіла про трек фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна.

The Hardkiss_3
Андрій Максимов

Режисером Free Me виступив Вал Бебко, який зробив акцент у відео не на історії, а на процесі написання пісні.

"Ми завершуємо роботу над альбомом, і нам захотілося поділитися подробицями того, що відбувається, – розповідає Вал. – У відео немає нічого зайвого: лише група, студія і музика. Періодично спливають кадри з минулого – наші найважливіші і найцікавіші виступи. Для артиста вихід на сцену – це теж своєрідне звільнення, обмін енергією. Те, що ти накопичуєш днями і ночами – ти віддаєш зі сцени людям. Ми дуже любимо грати концерти і нам вже кортить представити новий матеріал слухачам".

The Hardkiss_2
Андрій Максимов

Третій студійний альбом The Hardkiss "Залізна ластівка" вийде у вересні, а 19 жовтня група представить нове шоу у київському Палаці спорту. Після цього The Hardkiss вирушать в першу частину туру. Концерти відбудуться у Львові (24, 25, 26 жовтня), Харкові (31 жовтня), Запоріжжі (2 листопада), Маріуполі (6 листопада), Кривому Розі (7 листопада), Дніпрі (8 листопада), Полтаві (13 листопада), Одесі (19 листопада) та Миколаєві (21 листопада).

Вибір редакції