Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
The ВЙО сонячним регі змусили танцювати Джамалу на нацвідборі "Євробачення"

Колектив виступив на нацвідборі з піснею "Нґа-Нґа".

У першому півфіналі нацвідбору на "Євробачення-2018" виступили старожили української сцени – гурт The ВЙО.

Під позитивну пісню "Нґа-Нґа", назва якої, за словами артистів, символізує усе позитивне у житті, у танці пустилася навіть вагітна Джамала. Зал же, своєю чергою, не припиняв аплодувати протягом усього виступу The ВЙО.

Журі відзначило неймовірний позитив пісні.

"Два слова - хакуна матата. Насправді, після вашого виступу мені стало набагато спокійніше та радісніше на душі", - зізнався Євген Філатов.

The ВЙО, нацвідбір Євробачення 2018_1
YouTube

"Фанат села полтавського", як назвав його Сергій Притула, Андрій Данилко згадував свою молодість під час прослуховування пісні.

"Я дуже радий, що ви берете участь у конкурсі, не побоялися. Я сиджу, грає ця музика і я думаю, щоб я не запізнився на пари. Ви мене повністю повернули у 90-ті, у хорошому сенсі. Це був дуже сонячний виступ. Я дуже хочу, аби ви були у фіналі. Я не знаю, як сааме "Євробачення", але фінальний концерт без вас я не уявляю".

The ВЙО, нацвідбір Євробачення 2018_3
YouTube

Джамала також похвалила виступ зірок "Території-А" та зацікавилася інструментами, які виконавці зробили самі.

За словами артистів, інструменти були зроблені зі речей, знайдених на смітниках. Ними артисти хотіли привернути увагу до питання екології, сказати, що "Земля - не смітник".

"Це дуже цікавий момент!", - зауважила Джамала.

Нагадаємо, що до фіналу національного відбору на конкурс "Євробачення-2018" пройдуть троє конкурсантів. У другому півфіналі 17 лютого виступлять Ingret Kostenko, MELOVIN, TAYANNA.

Залиште свій коментар

Вибір редакції